Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Büyükhatipoğlu Brifing Verdi

Büyükhatipoğlu Brifing Verdi

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2014 Çarşamba 23:03
Büyükhatipoğlu Brifing Verdi


Şanlıurfa Su Kanal İşleri (ŞUSKİ ) Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu, Müdürlüğünün geleceğe yönelik çalışmalarıyla ilgili brifing verdi.    
Şanlıurfa Hilton Otelinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısına, Şanlıurfa Merkez İlçe Belediye Başkanları, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Teknik personel ve DSİ 15.Bölge Müdürü Numan Doğan GÜNDÜZ'ün de katıldı bir toplantı yapıldı.  
    Toplantıda Şanlıurfa Su Kanal İşleri Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa’nın Büyükşehir statüsüne geçişiyle beraber kurulan Şanlıurfa Su Kanal İşleri Genel Müdürlüğünün şehrin geleceğe yönelik çalışmalarının ve projeksiyonlarının hazırlandığını ifade ederek, köylere su götürme, arıtma tesisleri, katı atık tesisi ve isale hatlarının devamı ile ilgili olarak yaptıkları çalışmaları ve Belediyelerin karşılaştıkları sorunlar konusunda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunuldu.
     15.Bölge Müdürü Numan Doğan GÜNDÜZ'de Şanlıurfa yaptıkları çalışmalar konusunda bilgilendirmede bulundu.   

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com