Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Büyük bir proje hayata geçiriliyor

Büyük bir proje hayata geçiriliyor

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2010 Pazartesi 21:23
Büyük bir proje hayata geçiriliyor

GAP Bölgesinde Sele Maruz Alanlarda Sel Riskinin Azaltılması (GAPSEL) Projesi kapsamında Avrupa Birliği, Türk Hükümeti ve Şanlıurfa Belediyesinin ortaklaşa olarak finanse ettiği "Şanlıurfa Bölgesel Afet Merkezi Projesi"nin açılış töreni 4 Mayıs 2010 Salı Günü Saat 17'de yapılacaktır.

ŞUTİM(Şanlıurfa Ticaret Merkezi) bitişiğinde inşaat alanında gerçekleştirilecek olan açılış toplantısına tüm basın mensuplarımızın katılımını bekleriz.

GAP Bölgesinde Sele Maruz Alanlarda Sel Riskinin Azaltılması (GAPSEL)

Afet Koordinasyon Merkezi inşaatı yapımı devam etmektedir. Proje kapsamında 2 adet arama kurtarma aracı ve 1 adet kombine kanal temizleme aracı alımı yapılmış olup, 1 adet çok maksatlı  arama kurtarma aracı alımı da önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

Projeye Avrupa Birliğinin katkısı %55, Şanlıurfa Belediyesinin katkısı %45 tir. Projenin toplam maliyeti ise 1.587.000 Euro dur.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com