Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Urfa şubesini açtı

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Urfa şubesini açtı

Genel merkezi istanbul`da olan Başkanlığını Reyhan Aydın`ın yaptığı Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Şanlıurfa da şube açtı. Urfa Şube Başkanlığına Mustafa Dara getirildi

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2016 Pazar 10:18
Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Urfa şubesini açtı

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği , Genel Başkan Yardımcısı Reşit Öncel' in katılımıyla görevlendirme ve iştişare toplantısı yapıldı. Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği "Şanlıurfa Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Başkani Mustafa Dara", "Başkan Yardımcısı Hadi Maskan", "Genel Sekreter Reşat Kılıç", "Sayman Mehmet Aslan", "Yönetim Kurulu Üyeleri; Fehmi Kaplan, Osman Atmak Karakeçili, Ömer Bucak, Kadir Kurt, Mehmet Köse" oldu.

Başkan Mustafa dara yaptığı açıklamada şu an gecici bir yönetim kurulu oluşturduk, 15 güne kadar Allah kısmet ederse kongremizi yapıcaz, Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği; toplum olarak kaybetmeye başladığımız, milli, manevi, kültürel değerlerimizin yeniden canlandırılması ve toplumsal yardımlaşmayı yaymaya yönelik bu konuyu dert eden, yüreği güzel  insanların bir araya gelmesini amaç edinen gönüllü bir  dernektir .Bu iyilik harekatınına bütün herkesi davet ediyorum, dedi.

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Reşit Öncel`in yaptığı açıklamada Memleketim Şanlıurfa`da böyle güzel bir oluşum oluştuğu için çok mutlu oldum, Hemşerilerimle çok güzel işlere imza atacağımıza çok eminim, Allah urfa`mıza Türkiye`mize hayırlı uğurlu olsun, dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com