Advert
Advert
Advert

Bursa'da su kesintisi uygulanacak

Bursa'da yapılan çalışmalar nedeniyle Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinin bazı semtlerinde su kesintisi uygulanacak.

Bursa'da su kesintisi uygulanacak
Bursa'da su kesintisi uygulanacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde ilçesinde 16 – 17 Eylül tarihlerinde su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Nilüfer İlçesi Balat Mahallesi Sıhhiye Caddesi Büyük Sokak Selimiye Caddesi arasında kalan bölgede ve bağlı sokaklar ile civarında 16 Eylül Salı günü 08.00 – 16.00 saatleri arasında, Odunluk Mahallesi Mihraplı Caddesi ve İzmir Yolu Caddesi arasında kalan bölgede ve bağlı sokaklar ile civarında 17 Eylül Çarşamba günü 08.00 – 16.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak.

Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesi 2. Derman Caddesi, 3. Pınar Caddesi ve Yeni Yalova Yolu Caddesi arasında kalan bölge ile bağlı sokaklar ve civarında 16 Eylül Salı günü 08.00  - 16.00 saatleri arasında, Nilüferköy Mahallesi ve civarında 16 Eylül Salı günü 08.00 – 15.00 saatleri arasında ve Kükürtlü Mahallesi Oulu Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Belde Caddesi arasında kalan bölgede ve bağlı sokaklar ile civarında 17 Eylül Çarşamba günü 08.00 – 16.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı. (Sezer Özer-İLKHA)


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu