Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Büro Memur-Sen İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi

Büro Memur-Sen İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi

Büro Memur-Sen Şanlıurfa Şubesi üyeleriyle istişareler yapmak üzere bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2014 Pazartesi 22:18
Büro Memur-Sen İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi


Şanlıurfa Vezir Konukevinde İbrahim Akbaş koordinatörlüğünde gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan Şanlıurfa Şube Başkanı Fethi Akbulut; “böyle istişare toplantılarıyla bir araya gelmek çok faydalı oluyor. Çok kısıtlı maddi imkânlara sahip olmamıza rağmen sendikal faaliyetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz” dedi.
Genel merkez kongresinde yeni oluşumlara karşı çıkacaklarını söyleyen Şube Başkanı Fethi Akbulut; “En sıkıntılı sendika bizim sendikamız. Bu sıkıntıyı gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. 2015 yılı toplu sözleşmeklerinde iyi bir sonuç elde ettiğimize inanıyoruz. Önümüzdeki Cuma genel merkez kongremiz var. Sendikamız kendi içerisinde yaptıkları kısır çekişmelerle maalesef istediğimiz noktaya varamadık. Bu da sendikal faaliyetlerimize zarar veriyor. Önümüzdeki Cuma genel merkeze gideceğiz orada kongremiz var. Ama biz elimizi vicdanımıza koyarak oy kullanacağız. Şu kadarını söyleyeyim ki bölge olarak Yusuf Yazgan’nın listesine destek verme eğilimi var” diye konuştu.
Yaklaşık 800 üyesi bulunan sendikanın Şanlıurfa Şubesinden istişare toplantınsa katılan üyeler, toplantının çok fayralı geçtiğini belirtiler. Toplantı, katılımcılara verilen yemekle son buldu.
Haber: Mustafa Akkuş / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Sedat Atilla'nın annesi vefat etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com