Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bülent Gedikli; CHP karşı çıkıyorsa iyi bir şey yapılıyor demektir

Bülent Gedikli; CHP karşı çıkıyorsa iyi bir şey yapılıyor demektir

Gündemde olan 4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli; “Bir şeyin milletimizin menfaatine olup olmadığını anlamak için CHP’n in tavrına bakmak yeterlidir. Bizim yaptığım bir işe CHP karşı çıkıyorsa bu iyi bir şeydir. Eğer yapılan işe şiddetle karşı çıkıyor, gürültü yapıyorsa bu kesinlikle doğru bir iştir. Ülkemizin ve milletimizin menfaatinedir” diyerek 4+4+4 eğitim sisteminin faydalı ve gerekli olduğunu ifade etti.

Giriş Tarihi: 25 Mart 2012 Pazar 21:38
Bülent Gedikli; CHP karşı çıkıyorsa iyi bir şey yapılıyor demektir
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa’dan ayrılırken havaalanında gündeme dair soruları yanıtlayan Ekonomiden Sorumlu Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli; “Eğitim reformu gereklidir. 2023 hedefimize Türkiye’yi taşıyacak genç neslin iyi donanımlı ve yetenekli olması lazım. Bakıyorum da yeni nesil hem yetenekli hem de çok zeki. Türkiye genç nüfusa sahip, Şanlıurfa ise nüfusu ile genç illerimizin başında geliyor. Eğitim reformu ile birlikte bu gençlerimizi daha iyi donanımlı bir hale getirmesini sağlayacağız. Mili Eğitim komisyonundan geçen 4+4+4 eğitim sistemi sayesinde ara eleman sıkıntısı da giderilmiş olacak. Biz bu zeki ve yetenekli neslin önünü açmaya çalışırken maalesef muhalefet yine sahneye çıktı. Bir şeyin milletimizin menfaatine olup olmadığını anlamak için CHP’n in tavrına bakmak yeterlidir. Bizim yaptığım bir işe CHP karşı çıkıyorsa bu iyi bir şeydir. Eğer yapılan işe şiddetle karşı çıkıyor, gürültü yapıyorsa bu kesinlikle doğru bir iştir. Ülkemizin ve milletimizin menfaatinedir” diyerek CHP’nin ülke yararına olan tüm düzenlemelere karşı çıktığını belirtti.4+4’ten sonra isteyen öğrencilerin açık öğretimden eğitimlerine devam edebileceklerini belirten Gedikli; “Genç neslin daha iyi donatılması için 4+4+4 eğitim sistemi gereklidir. 12 yıl zorunlu eğitim diyoruz. Ancak 4+4’ten sonra isteyen öğrenci açık öğretimden eğitimine devam edebilecek” dedi.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli’ye, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, günün anısına mırra takımı hediye etti. Bülent Gedikliyi’yi AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in yanı sıra İl Başkan Yardımcıları havaalanına kadar eşlik ettiler.  Gedikli, Siverek, Eyyüpnebi, Viranşehir ve Şanlıurfa il merkezindeki iki günlük temaslarının ardından Şanlıurfa’dan ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

CHP'li Murat Yazar'dan Urfa'ya cihaz alın çağrısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com