Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bülent Ersoy: İnsanlar haddini bilecek

Bülent Ersoy: İnsanlar haddini bilecek

Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları sonrasında gündeme gelen kürtaj tartışmalarına ünlü sanatçı Bülent Erdoy da katıldı. Ersoy, "Benim doğurganlık özelliğim olsaydı ben de doğururdum" dedi.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2012 Pazartesi 09:59
Bülent Ersoy: İnsanlar haddini bilecek
Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları sonrasında gündeme gelen kürtaj tartışmalarına ünlü sanatçı Bülent Erdoy da katıldı. Ersoy, "Benim doğurganlık özelliğim olsaydı ben de doğururdum" dedi. Devletin bu konuda ne karar vereceğinin kendisini ilgilrendirmediğini belirten Bülent Ersoy, “Benim de doğurganlık özelliğim olsa ben de doğururdum. Devlet ne karar vermiştir o beni ilgilendirmez. Ama ben yaşayan bir varlığın Allah’ın canını üflediği bir varlığın öldürülmesine karşıyım" diye konuştu. Açıklamasının devamında "İnsanlar haddini bilecek. Beş dakikalık istek ve arzularına yenilmeyecek. Kendilerine hakim olacaklar." diyen Ersoy, "Böyle şeylere gerek kalmayacak. Benim doğurganlık özelliğim olsaydı şahsen böyle bir şeyi yapmazdım. O duruma getirmezdim hadiseyi. Bir can alıyorsunuz sonuçta. Ben kürtaj olayına, böyle şeylere çok karşıyım” ifadesini kullandı. .
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com