Advert
Advert
Advert

Bülent Arınç Birecik'te konuştu

Şanlıurfa'daki temaslarının ardından Milletvekili Adayı Hamide Sürücü tarafından Birecik İlçesinde düzenlenen mitingde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti'nin her kesime açık bir partisi olduğunu söyledi.

Bülent Arınç Birecik'te konuştu
Bülent Arınç Birecik'te konuştu

 

Birecik merkezde düzenlenen mitinge AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sabri Yetim, Milletvekili adayları Nureddin Nebati, Ahmet Eşref Fakıbaba, Hamide Sürücü ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kürsüye selamlama konuşması yapan İl Başkanı BEyazgül, seçimin önemine değindi. Daha sonra kürsüye gelen Vekil Adayı Fakıbaba ise seçildiği takdirde milletin efendisi değil hizmetkarı olacağını ifade etti.

Vekil Adayı Hamide Sürücü ise geçmişte Milletvekilli seçilen Ancak dönemin başbakanı DSP Lideri Bülent Ecevit tarafından TBMM’den atıldığını hatırlatarak: “Başörtüsünden dolayı vekilik yaptırılamadı. Ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanımız Ahmet Davutoğlu ve ekibi tarafından başörtüsü serbest oldu” diyerek Urfalı kadınların sesi olacağını belirtti.

Daha sonra Kürsüye Gelen Milletvekili adayı Nureddin Nebati ise geçmişten örnekler vererek AK Parti hükümetlerinin ülkeye yaptıkları yatırımlardan bahsetti. Aslan payının ise 24 Katrilyon ile Şanlıurfa’nın aldığını belirtti.

AK Partinin herkesin partisi olduğunu belirten Arınç, HDP’yi eleştirdi. Arınç: “İstanbul'da barış mesajları vereceksin, ama Batman ve Diyarbakır'da silahla, tehditle, haraçla ve başka yollarla milletin oyunu gasp edeceksin. Bunlar makyajlı. Bir yağmur yağsın makyajları dökülünce gerçekleri daha net göreceksiniz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın