Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Bülent Arınç Balıklıgölde

Bülent Arınç Balıklıgölde

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2011 Cuma 19:22
Bülent Arınç Balıklıgölde

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa programı kapsamında Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan ile birlikte Balıklıgöl’ü ziyaret edip, balıklara yem attı ve Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı gezdi.

 

Şanlıurfa Valiliği ve BYEGM’nün birlikte organize ettiği 20.Yerel Medya Eğitimi seminerine katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa Milletvekilleri Zülfikar İzol ve Müfit Yetkin’le birlikte Şanlıurfa programı kapsamında Balıklıgöl ve Hz.İbrahimin’in Peygamberin doğduğu mağarayı ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’la birlikte Balıklıgöl’de balıklara yem atan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Sait Rızvanoğlu tarafından Balıklıgöl’ün tarihi hakkında bilgi verdi.

 

Balıklıgöl’ü ziyarete gelen yerli turistlerle sohbet eden Arınç, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Hz. İbrahim’in Balıklıgöl’de yapılan sembolik tenceresi hakkında da bilgi alan Bakan Bülent Arınç, Kızılay’ın Balıklıgöl meydanında kurduğu Kan Bağışı çadırını ziyaret etti. Arınç, burada Kızılay görevlileri ile sohbet edip, Kızılay görevlileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mustafa Akkuş / www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com