Advert
Advert
Advert

Bülent Arınç Balıklıgölde

Bülent Arınç Balıklıgölde
Bülent Arınç Balıklıgölde

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa programı kapsamında Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan ile birlikte Balıklıgöl’ü ziyaret edip, balıklara yem attı ve Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı gezdi.

 

Şanlıurfa Valiliği ve BYEGM’nün birlikte organize ettiği 20.Yerel Medya Eğitimi seminerine katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa Milletvekilleri Zülfikar İzol ve Müfit Yetkin’le birlikte Şanlıurfa programı kapsamında Balıklıgöl ve Hz.İbrahimin’in Peygamberin doğduğu mağarayı ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’la birlikte Balıklıgöl’de balıklara yem atan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Sait Rızvanoğlu tarafından Balıklıgöl’ün tarihi hakkında bilgi verdi.

 

Balıklıgöl’ü ziyarete gelen yerli turistlerle sohbet eden Arınç, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Hz. İbrahim’in Balıklıgöl’de yapılan sembolik tenceresi hakkında da bilgi alan Bakan Bülent Arınç, Kızılay’ın Balıklıgöl meydanında kurduğu Kan Bağışı çadırını ziyaret etti. Arınç, burada Kızılay görevlileri ile sohbet edip, Kızılay görevlileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mustafa Akkuş / www.balikligol.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle