Advert
Advert
Advert

Bülent Arınç: Adıyaman terör kenti değildir

​Adıyaman'ın Kâhta ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katılan eski Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Adıyaman'ın terör kenti olarak anılmasının kabul edilemeyecek bir durum olduğunu söyledi.

Bülent Arınç: Adıyaman terör kenti değildir
Bülent Arınç: Adıyaman terör kenti değildir

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kâhta’da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı. Burada konuşan Arınç, Adıyaman’ın terör kenti olarak anılmasını alçaklık olarak niteledi.

Mustafa Kemal Caddesi’nde seçim koordinasyon merkezinin açılışına beraberindeki heyet ile katılan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, burada halka hitap etti.

Adıyaman’ın terör kenti olmadığını dile getiren Arınç, “Adıyaman terör kenti değildir. Adıyaman’ı terör kenti olarak anmak alçaklıktır. Doğusuyla, batısıyla hiçbir il ve ilçemiz terörle anılamaz.” dedi.

7 Haziran seçimlerinde şefkat tokadı yediklerini söyleyen Arınç, “Açık yüreklilikle söylüyorum; eksiğimiz de vardı, kusurumuz da vardı, hatamız da vardı, yanlışlarımız da vardı.7 Haziran’da millet kulağımızı çekti, şefkat tokadı vurdu,  sendeledik.” ifadelerini kullandı.

Arınç son olarak, HDP ve diğer siyasi partilerin birbirlerini desteklediklerine şahit olduklarını, 1 Kasım seçimlerinde de halk iradesinin sandığa yansıyacağını sözlerine ekledi.  (Ömer Faruk AYDIN / Mehmet EREN - İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler