Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Bugün yılbaşı kutlayanlar yarın kilisede nikâh kıyarlar"

"Bugün yılbaşı kutlayanlar yarın kilisede nikâh kıyarlar"

Yaklaşan yılbaşı hakkında açıklamalarda bulunan Nureddin Yıldız, bugün yılbaşını kutlayanların yarın kilisede nikâh kıydırmaya kalkabileceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2015 Salı 14:00

Yaklaşan yılbaşı hakkında İlke Haber Ajansı’na (İLKHA) değerlendirmelerde bulunan Nureddin Yıldız, “Bugün Yılbaşı kutlayanlar yarın kilisede nikâh kıydırmaya kalkarlar. Kilisede nikâh kıydıranlar da doğurdukları çocukları kiliseye feda edebilirler.” dedi.

İslam dininde herhangi bir yeri bulunmayan yılbaşı kutlamalarına alimlerden tepkiler gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünyanın yakından tanıdığı âlimlerden Nureddin Yıldız Hoca yaklaşan yeni yıl hakkında önemli uyarılarda bulundu.

İslam’ın Allah’ın dini, hayat dini olduğunu söyleyen Yıldız Hoca, “Yeryüzünde son insana kadar hayat var oldukça Allah’ın dini İslam ve onun şeriatı bütün insanlara yetecek demektir. Bunun için biz Peygamber Efendimize (sav) peygamberlerin sonuncusu kıyamete kadar ondan başka peygamber gelmeyecek ve bütün peygamberlerin çatı peygamberidir diye iman ediyoruz.” dedi.

İslam bahçesine kimse Yahudilerin, Hıristiyanların Kapitalistlerin suni çiçeklerini dikemez”

Hayata İslam’ın kuşattığı bir bahçe olarak bakanlar o bahçeye Yahudilerin ve Hıristiyanların kapitalistlerin, liberalistlerin  suni çiçeklerinden birini dikemeyeceklerini ifade eden Yıldız, “Dikerlerse eğer ümmeti içinden yıpratıyorlar demektir. Bugün Yılbaşı kutlayanlar yarın kilisede nikâh kıydırmaya kalkarlar. Kilisede nikâh kıydıranlar da doğurdukları çocukları kiliseye feda edebilirler. Bunu bir tehlike olarak görüyoruz. Allah’a sığınıyoruz ve uzak duruyoruz.” şeklinde konuştu. (Zeki Aras - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com