Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Bugün Urfanın gazete manşetleri

Bugün Urfanın gazete manşetleri

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2011 Perşembe 10:55
Bugün Urfanın gazete manşetleri

Şanlıurfa'da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Bundan böyle her gün Şanlıurfa'da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunacağız.

Bugünün manşeti Hizmet Gazetesinin manşeti oldu.

 

İşte tüm manşetler;

 

GAP GÜNDEMİ GAZETESİ

İstifalar devam ediyor

AK Parti Genel Merkezi tarafından Milletvekili aday adayı olacak teşkilat mensuplarının 15 Ocak'a kadar istifa etmeleri gerektiği bildirilmişti. Bu süre içerisinde AK Parti İl Teşkilatından 13 Kişi istifa etti. Son olarak Teşkilat Başkanı Veysel Polat, Faruk Atlas ve Remzi Canbeyli istifa etti.

 

HİZMET GAZETESİ

Validen Jeotermal Müjdesi

Vali Nuri Okutan Dedeman Oteldeki toplantıda yaptığı konuşmasında ilin yatırım ve yeraltı kaynakları haritasını çıkarmak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Okutan; “Şanlıurfa’nın yatırım ve yeraltı kaynakları haritasını çıkarıyoruz” dedi.

 

SEMBOL GAZETESİ

Mustafa Zahit; `İstifa Etmeyeceğim`

AK Parti Genel Merkezi milletvekili aday adayı olmak isteyen teşkilat üyelerinin 15 Ocak tarihine kadar istifa etmeleri gerektiğini bildirmişti. Şanlıurfa`da yönetimde yer alan bazı isimler aday adayı olabilmek için istifa ederken, gözler Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit`e çevrildi. Zahit, merak edilen soruları cevapladı ve `Ben teşkilatçıyım, istifa etmeyeceğim” dedi.

 

ŞANLIURFA GAZETESİ

Lisanslı Depoculuk Sistemi Kurulmalı

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın başkanlığını yaptığı Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın Şanlıurfa Yerel Rekabet Gücünün Geliştirilmesi Platformu  (ŞUYERGEP) 7. Planlama ve Koordinasyon Toplantısı, Şanlıurfa Ticaret borsası ev sahipliğinde Dedeman Otelinde gerçekleştirildi.

 

YENİURFA GAZETESİ

Kürtçe Yazıya Yasak!

BDP Urfa İl Örgütü'nün tabelasının Kürtçe kısmı "siyasi partiler kanununa aykırı" olduğu gerekçesi ile savcılık kararı ile indirildi.

 

REHA GAZETESİ

Kazancı Bedih 18 Ocak’ta Anılacak

Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 7 yıl önce sobadan sızan gazdan etkilenerek eşiyle birlikte hayatını kaybeden Kazancı Bedih'i anma etkinliği düzenleyecek.

 

OLAY GAZETESİ

Edene Grup İçme Suyu Projesi Hayata Geçiyor

Şanlıurfa Belediyesi ve İl Genel Meclisi arasında 2003 yılından beri devam eden “Edene İçme Suyu” projesinde uzlaşma sağladığı bildirildi.

 

GÜNEYDOĞU GAZETESİ

Vali Nuri Okutan; ‘Çocuk Hastanesindeki Sorun Giderilecek’

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan Çocuk Hastalıkları Hastanesinde incelemelerde bulunarak, hastanenin mevcut kapasitesi hakkında bilgi alıp, hastaları ziyaret etti.

 

BUGÜN GAZETESİ

Vali Nuri Okutan; ‘Çocuk Hastanesindeki Sorun Giderilecek’

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan Çocuk Hastalıkları Hastanesinde incelemelerde bulunarak, hastanenin mevcut kapasitesi hakkında bilgi alıp, hastaları ziyaret etti.

 

YENİGÜN GAZETESİ

Vali Okutan Çocuk Hastalıkları Hastanesinde İncelemelerde Bulundu

Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yatan çocukları ziyaret eden Vali Nuri Okutan Çocuklarla ilgilenip, ailelerine “Geçmiş olsun” dedi.

 

ŞAFAK GAZETESİ

Harran Kalesi Restore Edilecek

Şanlıurfa Valiliği İl kültür ve Turizm Müdürlüğünce Harran Kalesi restore edilmesine karar verildi.

 

HALKIN SESİ GAZETESİ

Yazmacı, Kadınları Girişime Teşvik Etti

Şanlıurfa Girişimci İş kadınları Derneği (SUGİŞKAD) Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, Şanlıurfalı kadınları girişimde bulunmaları için teşvik etti.

 

 DÜZENLEYEN www.balikligol.com EDİTÖRLERİ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com