Advert
Advert
Advert

Erdoğan Gaziantep'teki Kardeşlik mitingine katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Bugün Gaziantep'te düzenlenecek olan Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingine katılacak.

Erdoğan Gaziantep'teki Kardeşlik mitingine katılacak
Erdoğan Gaziantep'teki Kardeşlik mitingine katılacak

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bombalı saldırıda 55 kişinin hayatını kaybettiği Gaziantep’e gelerek Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitinginde konuşacak.

Havayolu ile gelecek olan Erdoğan, saat 14.00’te Gaziantep Valiliğini, 15.00’de ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ziyaret edecek. Erdoğan daha sonra 55 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının gerçekleştiği Beybahçe Mahallesine giderek saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarına ve düğün sahipleri Nurettin ve Besna Akdoğan çiftine de taziye ziyaretinde bulunacak.

Erdoğan’ın bombalı saldırıda yaralanıp hastanede tedavisi süren yaralıları da ziyaret etmesi bekleniyor.

Erdoğan son olarak saat 17.30’da “15 Temmuz Demokrasi Meydanında” düzenlenecek olan Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitinginde konuşacak. Erdoğan'ın programı nedeniyle bazı yollar da trafiğe kapanacak.

Gaziantep Valiliği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın güzergâhında bulunan ve trafiğe kapanacak yollar hakkında bilgi verilerek, 08.00 ile 22.00 saatleri arasında bazı yol güzergâhlarının kapalı olacağı, bu yollar yerine alternatif yolların kullanılması tavsiyesinde bulundu. Valilik açıklamasında trafiğe kapatılacak noktalar hakkında şu bilgilere yer verildi: “Emniyet Üçlü Kavşağından Valilik istikametine, Maanoğlu Kavşağından Kızılay Kan merkezi istikametine, Mehmet Emin Kılıçkale Caddesi, Fevzi Çakmak Bulvarı ile Gazimuhtarpaşa Bulvarı arasında kalan bölümü, Kemal Köker Caddesi Gazimuhtarpaşa Bulvarı ve Fevzi Çakmak Bulvarı arasında kalan bölüm, Kemal Köker Caddesi üzerinde bulunan sokaklar ve bağlantı yolları, Kan Merkezi istikametinden Eski Bedesten istikametine açılan tüm sokaklar, Hürriyet Caddesi Maarif kavşağı alt geçit Stadyum istikametine gelişler Balıklı durağından, Çocuk Yuvası çıkışı Hürriyet Caddesine bağlayan yollar, Dere Kenarı Ali Nacar Camii istikametinden Stat kavşağı istikametine, Eski Müze Kavşağı istikametinden Demokrasi Meydanı istikametine, Eski Fuar Kavşağı istikametinden İstasyon Caddesi istikametine, Büyükşehir Belediye kavşağı istikametinden Valilik istikametine ve Demokrasi Meydanı, Ulu Camii istikametine yol trafiğe kapatılarak, akım verilmeyecektir. Emniyet Üçlü Kavşağından trafik akımı yerine Havuzlu Kavşak istikametinin kullanılması, Maanoğlu Kavşağından Kızılay Kan Merkezi istikametine gitmek isteyen sürücülerin Fevzi Çakmak Bulvarı ve Atatürk Bulvarı istikametini kullanmaları, Balıklı Parkı Maarif alt geçidi kapatılacağından, sürücülerimizin Karagöz ve Atatürk Bulvarı istikametini kullanmaları, Eski Fuar kavşağından Kamil Ocak Caddesi istikametinden gelen araçların İstasyon caddesini takiben Nizip Caddesi ve Grand kavşağı istikametini kullanmaları, Büyükşehir Belediye kavşağı kapatılacağından, sürücülerimizin Nil kavşağı ve Gazimuhtarpaşa istikametini kullanmaları gerekmektedir.'' (İLKHA)

Gaziantep valiliği erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak