Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Bugün, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü

Bugün, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü, 1961 Anayasasında gazeteciler lehine yer alan hükümlerden sonra "Çalışan gazeteciler bayramı" olarak kabul edilen fakat 12 Mart 1971 askeri darbesinden sonra bu hakların bir kısmının geri alınması üzerine " 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü" olarak değiştirilmiştir.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2016 Pazar 10:19
Bugün, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Şanlıurfa İl Müdürü Şerafettin AKIN bir mesaj yayınladı.

Şerafettin AKIN mesajında şu bilgilere yer verdi:
Her mesleğin kendine özgü zorlukları vardır ama gazetecilik mesleği bunların içerisinde en zor olanlarından biridir.
Gazetecilik mesleğini, büyük fedakarlıklarla, sorumluluk içerisinde, tarafsız ve güvenilir bir habercilik anlayışı ile yerine getiren basın mensuplarımız çalışmaları ile toplumun aydınlatılması ve bilgilendirilmesinde önemli bir görev üstlenmektedirler. Bu görevi yerine getirirken mesai kavramı gözetmeksizin pek çok zorluklara aldırmadan çalışmaktadırlar. Bu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Ülkemizin ilerlemesinde ,  standartlarının yükseltilmesinde  basın mensuplarımızın fedakarlıklarının da çok önemli bir payı vardır.
 
10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle yerel ve ulusal basında çalışan bütün basın mensuplarının günlerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
Ayrıca vefat eden basın mensuplarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum.
 
Şerafettin AKIN
BYEGM Şanlıurfa İl Müdürü

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com