Advert
Advert
Advert

Bucaspordan sürpriz hoca hamlesi

Bucaspordan sürpriz hoca hamlesi
Bucaspordan sürpriz hoca hamlesi

Bülent Uygunun istifasını verip Eskişehirsporla anlaşması üzerine teknik direktör arayışına geçen Bucasporda Rıza Çalımbayın ismi gündeme geldi.

Bucaspor Başkanı Şeref Üstündağ yaptığı açıklamada yerli bir teknik adamla anlaşmak istediklerini söyledi. Üstündağ adaylar arasında Reha Kapsal, Giray Bulak, Samet Aybaba ve Rıza Çalımbayın bulunduğunu belirtti ve kesin kararın yarın verileceğini söyledi.

Bucasporda daha önce Alman Winfried Schaferin de ismi gündeme gelmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Sarmış     2015-05-15 Ne Alaka'ya: Şanlıurfa Sanayi Sitesine verilen "Evren" ismi, kainat anlamında ve Kenan Evren'den bağımsız olarak verilmemiş, tam tersine 12 Eylülden sonra ve O'nun adından dolayı verilmiştir. Bu ismin değiştirilmesi teklifi de daha önce birçokları tarafından yapılmış olup benimkisi sadece bir hatırlatmadır. Google'da yapılacak kısa bir tarama bunu ortaya koymaya yeter.
Ne Alaka     2015-05-14 Evren, sonsuz uzamda bulunan tüm madde ve enerji biçimlerini içeren bütünün adıdır. Yani "evren" astronominin, astrofiziğin konu edindiği şeylerin tümüdür. İçinde "her şey" olan bu dev çorba, sonsuzluk veya hiçlik olarak tanımlanabilecek uzayın içinde yer alır. Daha doğrusu, uzaya FON olan siyah hiçliğin içindeki her şeydir evren... Sanayi Sitemizin adı ile bu kişinin ölümünü bütünleştirmemek lazım. Urfamızdaki bu yerin ismi bir kişinin yüzünden ayıp olamaz. Ölen ibretlik adam kimse kim bizene. bizene sanayi sitemiz ile ilişkilendiriyorsunuz. Bence sizin bu kişiyi bizim sanayi sitemizle ilişkilendirmeniz ayıp. Yazınızı kınıyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da İş-Kur'dan kaç kişi alınacak? Kontenjanı açıklandı
Urfa'da İş-Kur'dan kaç kişi alınacak? Kontenjanı açıklandı
Başbakan Yıldırım, Balıklıgöl’ü ziyaret etti
Başbakan Yıldırım, Balıklıgöl’ü ziyaret etti