Advert
Advert
Advert

Bucakta bir grup liseli yol kapattı

Bucakta bir grup liseli yol kapattı
Bucakta bir grup liseli yol kapattı

Bucak Ayfer Gök Lisesi Okul Müdürü Murat Tolunayın Bucak Anadolu Lisesine tayin edilmesinin ardından okulun yaklaşık 400 öğrencisi, okul bahçesinde toplandı. Buradan Süleyman Demirel Bulvarını takip ederek yürümeye başlayan öğrenciler, bir süre yolu trafiğe kapattı.

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binası önüne gelen öğrenciler, Müdürümüzü geri verin şeklinde sloganlar attı. Yaklaşık yarım saat müdürlük binası önünde kalan ve ardından içeri girmeye çalışan öğrencileri polis engelledi.

Durumu haber alan Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu da, öğrencilerin yanına geldi. Kaymakam Hacıbektaşoğlu, burada öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada, her öğretmenin görev gereği başka yerlere tayininin çıkabileceğini kaydetti.

Keşke ben de Murat hocanın yerinde olabilseydim diyen Hacıbektaşoğlu, Sizler Murat hocayı çok seviyorsunuz. Ama bu tür değişiklikler zaman zaman olacak diye konuştu. Kaymakam Hacıbektaşoğlunun ikna çabalarına rağmen öğrenciler, müdürleri Murat Tolunay okullarına dönene kadar oturma eylemi yapacaklarını söylediler.

Bunun üzerine Kaymakam Osman Hacıbektaşoğlu, konuyu değerlendireceklerini ifade etti. Ardından öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden ayrıldı.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emin YAPRAK     2015-06-02 Hatalar söylenirken veyahut bazı değerlendirmeler yapılırken bile oyun rengi değişmemeli ve AK Partiye oy verilmelidir. Tercih edilecek olan toplumun refah ve mutluluğu olmalıdır.
Ahmet Yıldırım     2015-06-01 Gençlere 28 Şubat'ı hatırlatmak lazım. Üstelik Savaş Ay'ın o dönem ki programı hepsine bedel. Ve Ahmet Kaya'ya yapılan hakaretler. Kaya'nın istekleri Ak Parti döneminde tamamen yerine geirildi. Tüm Kürtlerin sorun dedikleri... Ahmet Kaya'ya karşı kimler ayaklandı. Başta Reha Muhtar. Bu adam kim? Bir Ermeni. Yani bugün kürtçülüğü destekleye bir ermeni.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!