Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bu Yatırımla 5 Bin kişi istihdam edilecek

Bu Yatırımla 5 Bin kişi istihdam edilecek

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve 30’a yakın İstanbullu sanayici İlimiz Valisi Sayın İzzettin Küçük’ü ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2014 Pazartesi 15:15
Bu Yatırımla 5 Bin kişi istihdam edilecek

Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek kendilerine tahsis edilen 350 dönümlük ve 5000 kişi çalışılması öngörülen tekstil adasında incelemede bulunan yatırımcılar, kendilerine Organize Sanayi Bölgesi hakkında yapılan teknik bilgilendirme ile alt yapısı bitirilen alanda fabrika inşaatlarına başlayabileceklerini için memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konu hakkında görüşlerini dile getiren İlimiz Valisi İzzettin Küçük; “Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmaların istenen seviyede devam ettiğini, bu çalışmalar neticesinde 3. OSB’de taleplerin anında karşılandığını ve bu bölgenin tahsislerinin hızla yapıldığını, tekstil adasına özel bir önem verdiğini, bu alana yapılacak yatırım sonunda 5.000 civarında kişinin çalışacak olmasının Urfa’da işsizliğe köklü bir çözüm getireceğini, kendilerinin sürekli olarak yatırımcının yanında olduğunu ve yatırımcıları Şanlıurfa’ya beklediklerini” ifade etti.

Toplantının sonunda Şanlıurfa Valisi Sayın İzzettin Küçük tarafından konuk Heyet Başkanı Hikmet Tanrıverdi’ye Şanlıurfa’nın geleneksel mırra takımı hediye edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com