Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bu Uludere araştırmasından bir sonuç çıkmaz!

Bu Uludere araştırmasından bir sonuç çıkmaz!

Sabah gazetesi, bugün birinci sayfasından Cumhurbaşkanı Gül'ün Uludere soruşturmasıyla ilgili sözlerini haberleştirdi. Ancak haberde kullanılan resim hem düşündürdü, hem de güldürdü...

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2012 Cuma 11:05
Bu Uludere araştırmasından bir sonuç çıkmaz!
Sabah gazetesi, bugün birinci sayfasından Cumhurbaşkanı Gül'ün Uludere soruşturmasıyla ilgili sözlerini haberleştirdi. Ancak haberde öyle bir resim kullandı ki, resimdeki mekan, kıyafetler ve başlığı görenler 'Bu araştırmadan bir sonuç çıkmaz' demekten kendini alamadı.

Sabah gazetesi Cumhurbaşkanı Gül'ün Bolu'da bir tavuk üretim merkezinde yaptığı incelemeyi ilk sayfasından haberleştirdi. İlk başta gayet normal görünen haberi ilginç kılan ve bakanları hem güldüren hem de düşündüren ayrıntı ise haberin başlığı oldu. Gazete özel kıyafetleri giyerek maskelerini taktıktan sonra tam bir araştırma ekibine dönüşen Cumhurbaşkanı Gül'ün tavuk üretim merkezinde söylediği "Uludere'deki hatayı araştırıyoruz" şeklindeki sözlerini de resmin üzerine yazınca kompozisyon tamamlanmış oldu. Resmin üst tarafında aşağı sarkan tavuklar ise kompozisyona ayrı bir hava kattı.

Gazeteyi eline alanlar gördükleri bu durum karşısında 'Bu Uludere araştırmasından bir sonuç çıkmaz' demekten kendini alamadı.

ROTAHABER

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com