Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Bu Subaylar Çıldırmış Olmalı

Bu Subaylar Çıldırmış Olmalı

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2010 Perşembe 11:41
Bu Subaylar Çıldırmış Olmalı

Tümamiral Cem Gürdeniz'e ait olduğu ileri sürülen ve millete ve dinî değerlere hakaret dolu ses kaydının yankıları sürerken skandal bir olay daha patlak verdi. Albay Aygün'e ait olduğu iddia edilen kayıtta ağır küfürler var.

Dün Dailymotion.com isimli internet sitesine düşen bir ses kaydında Başbakan Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'a inanılmaz küfürler yer alıyor.

Parola olarak kullanılan "Adi Başbakan" hadisesini gölgede bırakan konuşmanın Kurmay Albay Mehmet Aygün'e ait olduğu iddia ediliyor.

Başbakan'a 'köpek' diyerek hakaret eden Albay, Genelkurmay Başkanı için de "Neyi bekliyor anlamadım daha yani.. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek!" ifadelerini kullanıyor.

İşte bir kurmay subayın utandıran sözleri:

- Kaç yıllık memursun. Senin eşin kaç para alıyor? 500 milyon mu? Seni de 500 milyona çekmeye çalışıyor şu an köpek.

- Çıksın Sayın Başbakanı'mız emreder biz de yaparız desin. Ağzına s. askerin!

- Başbakan'ı değiştiremezlerse herif Cumhuriyet tarihi boyunca askere en büyük kazığı s... adam olacak.

- Bizim kuvvet komutanı evin önünde hazırolda duruyor. Daha ne bekliyo ki anlamıyom bizim köpekler? Yani Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek? Hayatında olacağın en yüksek yere gelmişsin, kuvvet komutanısın, Genelkurmay başkanısın.

- Köpek şimdi kalkıp buraya gelecek herife selam duracağız ya... Önünde bir de selam duracağız. A... ... senin. Böyle bir şey olamaz ya.

- Amerika eliyle alıyo k.... Hazırolda da böyle selam duruyor. Köpek!

 Zaman

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com