Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Bu Mesleklere ilgi duyanlar DİKKAT!!!

Bu Mesleklere ilgi duyanlar DİKKAT!!!

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2010 Çarşamba 19:11
Bu Mesleklere ilgi duyanlar DİKKAT!!!

Kültür ve Turizm Bakanlığımızca yürütülen yaygın kültürel eğitim faaliyetleri kapsamında, ülkemizde kaybolmaya ve unutulmaya başlayan Türk Süsleme sanatlarını ve geleneksel el sanatlarını tanıtarak bozulmasını ve yok olmasını önlemek, aslına uygun olarak öğretip, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak amacıyla daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da halka yönelik ilimiz Şanlıurfa Devlet Güzel Sanatlar Galerisinde Tezhip, Hüsn-i Hat, Ebru, Ahşap oymacılığı, Telkari, Mozaik, ve Seramik çini – kursları 20.01.2010 tarihinden itibaren başlayacaktır.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Güzel Sanatlar Galerisi Müdürü Mahmut TEMİZOĞLU; "Kurslarımızın bitiminde başarılı olan kursiyerlere Bakanlığımızca onaylı kurs bitirme belgesi verilecektir, Kurs kayıtlarımız başlamış olup ilgi duyanların Şanlıurfa Devlet Güzel Sanatlar Galerisine müracaat etmeleri gerekmektedir" diye konuştu.

        www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com