Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Bu Kez Taciz Olayı Medya da oldu

Bu Kez Taciz Olayı Medya da oldu

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2010 Çarşamba 11:21
Bu Kez Taciz Olayı Medya da oldu

Güneş yazarı Talat Atilla'nın yazısını ilgili bölümü:

"Medya dünyası büyük bir gazetenin Ankara Bürosu'nda gerçekleşen taciz olayı ile çalkalanıyor. Üstelik bu taciz kurum içi müfettişler tarafından da belgelendirildi. 

Müfettiş raporlarına geçmesi yönünden bir ilk olan taciz olayı haber merkezi sekreteri ve istihbarat şefi arasında yaşandı. Tacizin Ankara'da ayyuka çıkması üzerine İstanbul'dan Ankara'ya gelen müfettişler gazetenin Ankara temsilcisinden başlayarak muhabirlere kadar herkesin tek tek ifadelerini aldılar. Taciz olayının gerçekleştiği yönünde güçlü kanaat oluşturan müfettişler raporlarını İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na iletince gazetenin Ankara bürosunda görev yapan sekreter ve istihbarat şefinin görevlerine tazminatsız son verildi.

Mail-sms gibi kanıtlara da ulaşan müfettişler, bazı muhabirlerin tacizin gerçekleştiği yönünde şahitlik yapmaları üzerine konuyu daha da derinleştirdiler. Bunun üzerine tacizi gerçekleştirdiği öne sürülen gazeteciye yönelik geçmişteki bazı olaylar da rapora yansıdı.

Medyada neredeyse kanıksanan taciz olayının büyük bir gazetede, üstelik müfettiş raporlarıyla belgelenmesi üzerine gazete çalışanlarıyla görüştüm. Gazete çalışanlarının tamamına yakını Ankara Temsilcisinin gazete yönetiminde zafiyeti olduğunu, gazete ile ilgilenmek yerine bulduğu her televizyon ekranında boy gösterme hobisi yüzünden asli işini ihmal ettiğini iddia ettiler. Gazete çalışanlarının bu iddialarını biraz abartılı bulmakla birlikte Ankara Temsilcisinin sorumluluklarını sağlıklı olarak yerine getirmediğine dair Ankara'da yaygın bir kanaat olduğunu da eklemeliyim…"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com