Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Bu Kadarı Ancak Filmlerde olur dedirti

Bu Kadarı Ancak Filmlerde olur dedirti

filmlerdeki karşılacabileceğimiz uçuk hikaye adeta gerçek oldu. Baba çocuklar bana benzemiyor diye dava açınca büyük bir hatayı Adli Tıp ortaya çıkardı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi 22:57
Bu Kadarı Ancak Filmlerde olur dedirti

Kendisini terk ederek Trabzon'a yerleşen eşi Selma K. tarafından hakkında boşanma davası açılan Yusuf K., “Çocuk bana benzemiyor. DNA testi yapılsın” diyerek dava açtı. Adli Tıp inceledi ve baba haklıydı. Bu sonuç, büyük bir hatayı ortaya çıkardı. Şoke eden rapora göre, Eymen bebeğin Selma K. ile Yusuf K.'nın çocukları olmadığı, hastanede Adıyamanlı bir ailenin bebeği ile karıştığı ortaya çıktı. Diğer aile ise durumu kabullenmeyip, "Ya ikisini birden bize verin ya da çocuğumuzu vermeyiz" dedi.

Selma K. tarafından hakkında boşanma davası açılan Yusuf K., “Bu çocuk bana hiç benzemiyordu. Hep eşimin beni aldattığından şüpheleniyordum. DNA testi yapılsın" diyerek karşı dava açtı.

"BEBEĞİN BİYOLOJİK ANNE VE BABASI DEĞİLSİNİZ"

Adli Tıp Kurumu, yaptığı DNA test sonucunu mahkemeye gönderdi. 6 kişilik uzman doktorun hazırladığı rapor büyük şoka neden oldu. Akşam Gazetesinde yer alan habere göre, hastaneden alınan raporda "Eymen'den alınan örnekler anne Selma ile baba Yusuf K. ile aynı değildir. Elde edilen sonuçlar itibarıyla anne olduğu iddia edilen Selma K.'nin biyolojik anneliği, baba olduğu iddia edilen Yusuf K.'nin de biyolojik babalığı reddedilmiştir" denildi.

HASTANE AYNI SAATLERDE DOĞAN BAŞKA BİR BEBEK İLE KARIŞTIRDI​

Ailenin yaptığı araştırma üzerine İstanbul'da bulunan bir özel hastanede dünyaya gelen 2 yaşındaki Eymen ile aynı saatlerde doğan Adıyamanlı bir ailenin bebeğinin karıştığı ortaya çıktı.

"BİZ ÇOCUĞUMUZDAN AYRILMAYIZ DİĞER BEBEĞİ DE VERİN"

Selma K. ile Yusuf K. Adıyamanlı aileye ulaştı. Durumu kabullenemeyen aile 'Ya ikisini birden bize verin ya da çocuğumuzu vermeyiz' dedi. Film gibi hikâyede son kararı yargı verecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com