Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Bu iddialar Beşiktaşı karıştıracak!

Bu iddialar Beşiktaşı karıştıracak!

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2010 Pazartesi 11:40
Bu iddialar Beşiktaşı karıştıracak!

Cumartesi akşamı Beşiktaş Kulübü eski Asbaşkanı Levent Erdoğanı büyük bir sürpriz bekliyordu. Erdoğanın 70.yaş günü için kızları kendisine sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamış, Levent Erdoğanın çocukluk arkadaşları dahil tüm dostları Cumartesi akşam Sheraton Hoteline toplanmıştı.

Beşiktaş camiasından Hüsnü Güreli, Haşmet Kürüm, Behçet Ümitlen, Dr.Nedim Sarsmaz ve Pascal Nouma geceye katılan isimlerdi. Yapılan Film gösterisinde Başkan Yıldırım Demirören Levent abi benim en kötü zamanımda yanımda olmuş kişidir, ne kadar fikir ayrılığına düşsekte onun yeri bende ayrıdır açıklamasında bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Pascal Nouma mikrofonu eline alarak bir şarkı söyledi, bunun üzerine Erdoğan davetlilere yaptığı konuşmada;

Pascala büyük haksızlık yapılmıştır, keşke onun gibi yüreği Beşiktaş sevgisiyle dolu futbolcular gelsede aynı hareketleri yapsa. Benim yaşım 70 odu ve 70 yaşında artık şu gerçeği açıklamak istiyorum.

Pascalın o hareketini yaptığı günün ertesi günü kulüpte Hüsnü Gürelinin başkanlığında acil bir toplantı yapıldı.

Kulüpte para olmadığından ve Pascalda maliyetli bir oyuncu olduğundan bu fırsatı kullanıp Pascalı gönderme kararı alındı. Keşke bu yanlış o zaman yapılmasaydı dedi.

Haber1903.comun haberine göre; İşte Beşiktaş camiasını şok edecek gerçekler...

O dönem yöneticilik yapmış ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici, O gün çok stresli bir gündü, federasyonun Pascala 3 ay gibi bir ceza vereceğini öğrenmiştik, 3 ay sonra zaten ligler bitecekti. Pascalın sözleşmesinde de federasyon tarafından 6 aydan fazla ceza alırsa sözleşmesi hiçbir ücret ödenmeden tek taraflı fesh edilebilir maddesi vardı.

Bunun üzerine Beşiktaş yönetimi federasyonu arayarak 3 ay yerine 7 ay ceza verilmesini istedi.

Federasyonda Beşiktaşın bu isteğini gerçekleştirdi ve 7 ay ceza verdi. Kulüp Pascalın sözleşmesini tek taraflı fesh etti dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com