Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Magazin Bu haftaki maç saatleri ve statları açıklandı

Bu haftaki maç saatleri ve statları açıklandı

Şanlıurfa'da bu hafta oynanacak maçların yeri ve saati açıklandı

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2011 Perşembe 18:20
Bu haftaki maç saatleri ve statları açıklandı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,Şanlıurfa'da bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları şöyledir;



TARİHİ

GÜNÜ

SAATİ

FAALİYETİN ADI

TÜRÜ

YERİ

 

 

 

BASKETBOL YEREL LİG

 

 

2/12/2011

Cuma

17.00

Bağlarbaşı-Telekom Spor

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

2/12/2011

Cuma

18.30

Murat Koleji -İdman Yurdu Spor

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

09.00

Gelişim Basket(B)-Ö.Murat Koleji (B)

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

10:30

Ö.Murat koleji(A)-Süleymaniye Mem.Sp

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

12.00

Gelişim Basket(A)-Bağalrbaşı Kah.

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

13:30

Harran Spor-yeni hal Spor

Yıldız Bayan

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

15:00

Y.Gençlik Sp-Bağmancı Sp

Yıldız Bayan

Atatürk Spor Salonu

3/12/2011

Cumartesi

16.30

Süleymaniye Mem-Anadolu Gençlik Spor

Yıldız Erkek(B)

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

09.00

Harran Spor-Süleymaniye Mem

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

10:30

Gelişim Basket(B)-B.Başı Kahran Spor

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

12.00

Ö.Murat koleji(A)-Gelişim Basket(A)

Küçük Erkek

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

13:30

Yenişehir-Bağmancı Spor

Yıldız Bayan

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

15:00

Harran Spor-Y.Gençlik spor

Yıldız Bayan

Atatürk Spor Salonu

4/3/2011

PAZAR

16.30

Gelişim Spor-Telekom Spor

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

5/12/2011

Pazartesi

17.00

Yeni Hal Sp-Coşanlar Spor

Yıldız Erkek(B)

Atatürk Spor Salonu

5/12/2011

Pazartesi

18.30

Urfa lisesi-Anadolu Gençlik sp

Yıldız Erkek(B)

Atatürk Spor Salonu

6/12/2011

Salı

17.00

Harran Spor-İdman Yurdu Spor-

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

6/12/2011

Salı

18.30

Bağlarbaşı-Murat Koleji spor

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

7/12/2011

Çarşamba

17.00

Yenişehir- Coşanlar Spor

Yıldız Erkek(B)

Atatürk Spor Salonu

7/12/2011

Çarşamba

18.30

Süleymaniye Mem-Y.Hal Spor

Yıldız Erkek(B)

Atatürk Spor Salonu

8/12/2011

Perşembe

17.00

Gelişim Spor-İdman Yurdu  Sp

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu

8/12/2011

Perşembe

18.30

Telekom Spor-Murat Koleji Sp

Yıldız Erkek(A)

Atatürk Spor Salonu





















Amatör Lig Müsabaka Programı





YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com


TARİH



GÜNÜ





SAAT







KARŞILAŞAN TAKIMLAR







KATEGORİSİ







YERİ

03.12.2011

C.tesi

12:00

Reha Gençlik-Edessa 7 Yıldız

U 17 liği

11 Nisan std.

03.12.2011

C.tesi

13:30

Başakspor-Baglarbaşı

U 17 liği

11 Nisan std.

03.12.2011