Advert
Advert
Advert

Bu da güneş enerjili çevreci TV

Bu da güneş enerjili çevreci TV
Bu da güneş enerjili çevreci TV

Philips, güneş enerjisiyle çalışan uzaktan kumandalı Avrupanın en çevreci LED TVsi Econova ile bir ilke daha imza atıyor.


Gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi ile göz alıcı minimalist tasarımı birarada sunan Philips, güneş enerjisiyle çalışan uzaktan kumandalı Avrupanın en çevreci LED TVsi Econova ile bir ilke daha imza atıyor. Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tarafından 2010-2011 Avrupa Yeşil TV ödülüne layık görülen 42 inç Econova LED TV, çevreyle ilgili endişeleri performanstan ödün vermeden bütüncül bir şekilde ele alıyor ve evinizde sürükleyici gerçek sinema deneyimini çevreye minimum etkiyle sunuyor.

2010-2011 Avrupa Yeşil TV
Econova (42PFL6805) 2010-2011 Avrupa Yeşil TV ödülüne layık görülmüştür.EISA değerlendirme jürisi konuyla ilgili olarak : Enerji verimliliği arayışında Philips 42PFL6805, ekonomik modda sadece 40 Watt ile tüm zamanların en düşük tüketim miktarına erişiyor. Setin ekolojik tasarıma kapsamlı bir yaklaşım sergilediği alışılmışın dışında ürün mimarisi, güneş enerjili uzaktan kumandası, çift işlevli standı, duvara monte edilme olanağı ve internet üzerinden sunulan kullanma kılavuzu gibi birçok detayında görülüyor. Rakipleri tarafından kullanılan tam bir arka kapak yerine elektronik aksamı kapatan kısmen geri dönüştürülmüş küçük alüminyum panelin akıllı kullanımı da son noktayı koymuştur dedi.

Bütüncül ekolojik tasarım

Sürdürülebilirlik alanında lider konumunda olan Philips, özellikle enerji tüketiminin azaltılması; üretimde ve ambalajlamada kullanılan malzemelerin azaltılması; zararlı maddelerin kullanımının azaltılması; geri dönüştürülebilirliğin artırılması gibi konularda tüketicilerin çevreye olan etkilerini azaltmalarını, basitleştirmek için sürekli olarak çalışıyor. Bu kapsamlı yaklaşıma uygun şekilde üretilen Econova LED TV eko tasarımda yeni bir seviyeyi temsil ediyor

Philips Econova LED TV, Avrupanın en çevreci televizyonu olarak sınıfının en iyi görüntü kalitesini sağlarken enerji tüketimini %60a kadar azaltan[1] €" kategorisinde en düşük €" en yeni LED aydınlatma teknolojisini kullanıyor.

Econova LED TVnin kapalı modu gerçekten kapalıdır. Piyasadaki diğer TVlerin aksine Econova LED TVnin Sıfır güç anahtarı TV kapatıldığında güç tüketimin 0 watta azaltılmasını sağlar.

Econova LED TV kolaylıkla geri dönüştürülebilen ve daha önce kullanılmış malzemelerden üretilmektedir. Buna rağmen, Econova LED TV yüksek kaliteli, sağlam alüminyum muhafazası sayesinde kalitesini ortaya koymaktadır.

Güneş enerjili uzaktan kumandasının ücretsiz olarak kullanılabilen bir enerji kaynağı olan doğal güneş ışığıyla şarj olması, pil değiştirme veya atma gereksinimini ortadan kaldırmakta, çevreye olan etkiyi daha da azaltmaktadır.

Malzeme israfını azaltan Econova LED TV, masaüstü standı olarak kullanılmasının yanı sıra duvara montaj dirseğine kolayca monte edilebilen benzersiz Philips 2si 1 arada stand ile birlikte gelerek tüketicilere kolaylık sağlar ve çöpe atılan parçalardan kaynaklanan gereksiz atıkları ortadan kaldırır.

Econova LED TV ayrıca zararlı malzemelerin kullanımının azaltılmasında ilerleme sağlamıştır. PVC ve Bromlu Alev Geciktiriciler içermemesinin yanı sıra kolay geri dönüşüm için tasarlanmıştır. Ambalajı polistiren tamponlar veya plastik torbalar içermez ve %100 geri dönüştürülebilir.

Görüntü Kalitesinden Ödün Vermez

Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temeli üzerine kurulmuştur. 4 trilyon rengin yanı sıra tüm filmlerinizin akıcı ve net olmasını sağlayan HD Natural Motion özelliğiyle görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşır. Pixel Precise HD şimdi Super Resolution özelliğiyle USBden bir video veya iyi kaliteli Blu-ray filmleri izlerken en iyi görüntü kalitesini sunar.

Philips 100Hz clear LCDli Econova LED TV, net, canlı ve ayrıntılı görüntüler ortaya çıkarır ve Super Resolution özelliği sayesinde yüksek kaliteli Blu-Ray film veya çevrimiçi video izlerken en iyi görüntü kalitesine sahip olmanızı sağlar.

Sesi Hissedin

Econova LED TV, ön tarafta iki hoparlör ve arka tarafta iki woofer ile her kelimeyi duymanıza olanak sağlayan görünmez bir ses sistemine sahip olan entegre Clear Sound teknolojisini kullanır. 20W RMS ve Incredible Surround, sese tüm oda boyunca mükemmel bir derinlik ve genişlik vererek gelişmiş bir toplam surround ses deneyimi sunuyor. Bu sistem size zengin izleme deneyiminin tamamlayan net ve hacimli bir ses sağlıyor.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır