Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bu çöp yığınları Haliliye'de birikti

Bu çöp yığınları Haliliye'de birikti

Şanlıurfa Haliliye İlçesi Sancaktar mahallesinde alınmayan çöplerden dolayı sakinler belediyeye tepkili...

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2015 Pazar 19:24
Bu çöp yığınları Haliliye'de birikti

Şan­lı­ur­fa'­nın Ha­li­li­ye il­çe­si bağlı sancaktara Mahallesi sa­kin­le­ri çöp­le­rin za­ma­nın­da top­lan­mam­ası ve te­miz­li­ğin ol­ma­ma­sı ne­de­niy­le be­le­di­ye baş­ka­nı Fev­zi De­mir­kol'­dan te­miz­lik ve çöp ko­nu­la­rın­da so­rum­lu­luk­la­rı­nı ye­ri­ne ge­tir­me­ye da­vet et­ti.
 
Va­tan­daş­lar­dan fatih Demirkan ise,'' sancaktar Mahallesi çöp­lük­ten ge­çil­mi­yor.­Bu­ra­sı ço­cuk­la­rı­mı­zın eği­tim gör­dü­ğü okul önü bu man­za­ra Haliliye’ye ya­kış­mı­yor.Hava sıcaklıkların artması üzerine çöplerin kokusundan geçilmediğini,çocukların bu pisliklerde oyun oynadığını ve hastalıklara sebep olan bu çöpler Haliliye Belediyesine yakışmıyor.'' şeklinde konuştu.
 
BEEDİYE'Yİ GÖREVE DAVET ETTİLER
 
Bahçe yolu  1475. sokak ­çöp­le­rin ve so­kak­la­rın ha­li iç­ler acı­sı. So­kak­la­rı­mız ve Cad­de­le­ri­miz ba­kım­sız­lık­tan ve çöp­ten ge­çil­mi­yor.­ Baş­kan De­mir­kol açı­lış­lar­dan açı­lış­la­ra ko­şu­yor,­bi­raz­da za­ma­nı­nı te­miz­lik ko­nu­su­na ayır­ma­ma­sı­na tep­ki gös­te­re­rek bi­raz­da va­tan­daş­la­rı din­le­sin''­ de­di.

Kaynak: Urfagaphaber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com