Reklamı Geç
Advert
Advert

Bu Çalışma Viranşehirlileri Mutlu Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Viranşehir İlçesinde yürüttüğü parke ve yol çalışmaları Viranşehirlileri mutlu etti

Bu Çalışma Viranşehirlileri Mutlu Etti
Bu Çalışma Viranşehirlileri Mutlu Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Viranşehir İlçesinde yürüttüğü kapsamlı parke ve yol çalışmaları kapsamında mahalle sakinleri, ‘Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarından Memnunuz Sayın Celalettin Güvenç’e Teşekkür Ederiz’ pankartı açtılar.

Kent genelinde daha güzel bir Şanlıurfa için çalışmalarını aralıksız sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir İlçe merkezi ve kırsal mahallelerinde 113 Bin metre karelik beton parke ve 63 Km’lik dayanıklı Beton yol çalışmalarını başlattı. Vatandaşların çamurlu yol çilesini bitiren Büyükşehir Belediyesi’nin bu çalışmasının ardından Viranşehir Bahçelievler Mahallesi sakinleri tarafından, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarından Memnunuz Sayın Celalettin Güvenç’e Teşekkür Ederiz”. Pankartı açtılar.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yol çalışmaları kapsamında Viranşehir ilçesinin kırsal mahallelerinde dayanıklı olmasıyla bilinen 63 Km Beton yol çalışmalarını da başladı.

Yapılan çalışmalar için Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden vatandaşlar, “Önceden mahalle arasındaki yollar kötüydü şuanda parke çalışmaları yapılıyor Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür ederiz” Dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet 9103 kişiyi açığa aldı | işte isim isim açığa alınan polisler
Emniyet 9103 kişiyi açığa aldı | işte isim isim açığa alınan polisler
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı