Advert
Advert
Advert

Bozuk Yollardaki Çalışma Devam Ediyor

Eyyübiye İlçesi Gümüşkuşak Mahallesi sakinleri, bozuk olan sokak aralarını Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye iletti. Başkan Ekinci, vatandaşlardan gelen talepleri birim amirlerine ileterek harekete geçti.

Bozuk Yollardaki Çalışma Devam Ediyor
Bozuk Yollardaki Çalışma Devam Ediyor

Eyyübiye Belediyesi’nin ilçe sınırları içerisindeki mahalle ve sokaklarda modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Modernizasyon çalışmaları kapsamında şehir merkezi ve kırsalda çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri bir yandan da vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiriyor. Gümüşkuşak Mahallesi sakinlerinin yollarda meydana gelen su birikintileri şikâyetini Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye iletmeleri üzerine Belediye ekipleri seferber oldu.  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ulaşan mahalle sakinlerinin talebi üzerine,  Fen İşleri Müdürlüğü harekete geçti. Eyyübiye Polis Karakolunun bulunduğu alan olarak ta bilinen bölgede çalışma başlatan Eyyübiye Belediyesi vatandaşların takdirini topladı. Bozuk yolda meydana gelen su birikintilerinden dolayı mağduriyetlerini Belediye Başkanı Ekinci’ye ileten vatandaşlar,  kısa süre içersinde çalışma başlatılmasını takdirle karşıladılar.

Bugün sabahın erken saatlerinden itibaren su birikintilerine neden olan yolda çalışma başlatan ekiplerin, 2 gün sürecek asfalt sökme işlemelerinin ardından beton parke taşı döşeme işlemlerine de başlayacakları belirtildi.  İş makinelerinin bölgeye takviyesiyle hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozulan asfaltı iş makineleri ile yerinde söktü. Asfalt sökme işleminin ardından parke taşı döşeme işlemi ise, yapılacak olan alt yapının tamamlanmasından sonra başlayacak.

İlçe genelindeki yolların modernizasyon çalışmalarıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “ Gerek kırsalda gerekse de şehir merkezindeki yolların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İnsan odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Belediyemiz, vatandaşlarımızın daha rahat koşullarda yaşam sürdürebilmeleri için gece gündüz demeden çalışıyor. Bu kapsamda kış aylarının da gelmesiyle birlikte sokaklarda oluşan su birikintilerinin mağduriyet yaşatacağı bilincindeyiz. Bu mağduriyetin giderilmesi için ekiplerimiz dört bir koldan seferber olmuş durumdalar. Vatandaşlarımızın talepleri bizler için birinci önceliktir. Gümüşkuşak Mahallesi sakinlerinin talebinin yerine getirilmesi için ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan her mahalle ve sokak bizim için büyük önem arzediyor. Burada yapılacak olan çalışmalarla vatandaşlarımıza hizmet götürme sürecini başarıyla sürdürmek istiyoruz’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı