Advert
Advert
Advert

Bozovalıları buluşturan iftar

Bozova kaymakamlık tarafından organize edilen iftar programında Bozovalılar Bozova 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde buluştu.

Bozovalıları buluşturan iftar
Bozovalıları buluşturan iftar

İftara katılan Vali Güvenç burada bir konuşma yaptı. Güvenç; öncelikle tüm İslam âleminin kandilini kutladı. Vali Güvenç şöyle devam etti: “Bugün kandil gecesi, kandiliniz mübarek olsun. Aslında söylenecek çok şey var ama hiç bir şey söylemeye de gerek yok. Çünkü biz Allah’a şükür milletvekillerimizle, muhtarlarımızla, belediye başkanlarımızla, seçtiğiniz insanlarla her gün bir yerde iftarımızı yapıyoruz. Huzur içerisinde devlet millet kaynaşmasını sağlıyoruz. Ekmeği paylaşıyoruz, havayı paylaşıyoruz. Allah devamını nasip etsin. Allah çoluk çocuğumuzun geleceğini aydınlık etsin. Allah bu memlekette akan kanın durmasını nasip etsin.”

Barış ve kardeşlik temennisiyle birlikte “bizim işimiz sevgi, kardeşlik, barış” diyen Vali Güvenç: “ Bizim işimiz devleti millete hizmet eder hale getirmektir. Bizim işimiz sizler için yol, hastane, okul yapmaktır ve bunları sizlerden gördüğümüz sevgiyle, sizlerden aldığımız güçle yapıyoruz” dedi.

İftar programı vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşirken programa Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in yanı sıra Milletvekili Emin Önen, Kaymakam Vekili Oğuz Şenlik, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ve birçok daire amiri de katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü