Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Böyle seks hizmeti görülmedi!

Böyle seks hizmeti görülmedi!

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2010 Pazartesi 10:18
Böyle seks hizmeti görülmedi!

Asıl görevi ABDnin Houston kentinde, görme engelliler için yayın yapan bir radyo kanalı olan Taping For The Blindda haberleri sunmak olan Suzi Hanks, artık görme engelli erkek dinleyicileri için gönüllü olarak Playboy Dergisini de okuyor. Dergide bulunan bütün yazıları okuyan ve fotoğrafları anlatan Hanks, kendisine bu iş için ilk teklif geldiğinde oldukça endişelendiğini ve yapamayacağını düşündüğünü söyledi.

DİNLEMEK ÇOK KEYİFLİ

Önceki Playboy Dergisi okuyucusunun evlenmesi ve daha fazla bu işi yapmak istememesi üzerine, kendisine teklif edilen bu iş için olumlu yanıt veren Suzy Hanks, alışması zor olmasına karşın işini eğlenerek ve severek yaptığını söyledi.

Daha önce Playboy Dergisinin düzenli bir okuyucusu olan ve 1981 yılında kör olan 67 yaşındaki Bob Barlett, bu programı her fırsat bulduğunda dinlediğini ve dinlemekten çok büyük bir keyif aldığını, bu sayede popüler kültürü yakından takip edebildiğini söyledi. Taping for The Blind adlı radyo körler için 24 saat yayın yaparak özellikle Teksas ve çevresinde dinleniyor.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com