Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Bowling turnuvasında bu kez sağlıkçılar yarıştı

Bowling turnuvasında bu kez sağlıkçılar yarıştı

Sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle kentin yaşamına renk katan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nce düzenlenen bowling turnuvasında bu kez bu kez sağlıkçılar yarıştı.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2013 Salı 13:53
Bowling turnuvasında bu kez sağlıkçılar yarıştı


Kentteki kurumlar arası ve kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla Piazza AVM PlayBowling Salonunda gerçekleşen turnuvada  16 takımdan oluşan 90 kişi kıyasıya yarıştı.

Şanlıurfa Tabip Odası'nın da desteğiyle gerçekleştirilen turnuvada, Dr. Abdurrahman Özgötürücü, Dr. Gökhan Köksal, Dr. Ender Çelik, Dr. Osman Tanrıkulu, Dr. Mehmet Bağmancı’dan oluşan takım birinciliği elde etti. Rekabet ve eğlencenin bir arada yaşandığı turnuvanın ikinciliğini Özel Ursu hastanesi çalışanları göğüslerken, Kamu Hastaneler Kurumu takımı ise üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye giren takımlar AVM yönetimi tarafından kupa ve madalyalarla ödüllendirilirken, kazanamayanlar da hoşça vakit geçirdikleri için mutlu oldular. Tüm katılımcıların birlikte pasta kestiği turnuvada ilk üç dereceye girenler ilerleyen dönemlerde gerçekleştirilecek ''Şanılurfa İl Bowling Turnuvası''na katılmaya hak kazandılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com