Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Borç yapılandırmasında son 9 gün

Borç yapılandırmasında son 9 gün

Geçmiş dönemlere ait su, çevre temizlik vergisi ve emlak vergisi bulunan vatandaşların, borçlarını 31 Aralık 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar yazılı başvurmaları gerekiyor.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2014 Salı 06:26
Borç yapılandırmasında son 9 gün

Vatandaşın başta vergi borçları olmak üzere Belediye’ye borçlarını yapılandırabileceği başvuru için tanınan 3 aylık süre devam ediyor.  Torba Yasa’dan faydalanarak su bedeli, emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşlar için son gün 31 Aralık.

Bingöl Belediyesi Basın ve Yayın Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 30 Nisan 2014 tarihine kadar tahakkuk edilip ödenmeyen su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi gibi alacaklarını ödemeyenlerin 31 Aralık 2014 mesai bitimine kadar yazılı dilekçe ile Bingöl Belediyesine müracaatta bulunulması istendi.

Vatandaşların, yapılandırma işlemlerini yaptırmak için hafta sonu hizmet alabilecekleri vurgulanan açıklamada, “Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız için hafta sonları 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Bingöl Belediyesi veznelerinde hizmet almaya devam edecekler. Hafta içi 08.00 ile 16.00 arasında vatandaşlarımız ödeme yapabilmektedirler. Vatandaşlarımız istedikleri gün ve saatlerde ödemelerini yapabilirler. Peşin ödemelerde gecikme zammı alınmayacak. Borçların taksitlendirilmesi halinde ise tefe-tüfe oranında cüzi oranda gecikme zammı uygulanacak ” denildi.

Açıklamada ayrıca; Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 ila 16.00 saatleri arasında yapılandırma birimi ve veznelerin açık olduğu belirtildi.(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden anlamlı ziyaret!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com