Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bölge Toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

Bölge Toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Güneyduğu anadolu ‘Bakanlık Koordinasyon Toplantısı’nı Şanlıurfa'da yaptı.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2016 Cuma 16:24
Bölge Toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı


Üç günlük programı için dün akşam Şanlıurfa’ya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, bugün GAPTEAM Toplantı Salonu’nda düzenlenen ‘Bakanlık Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, ülkemiz tarım uygulamalarının, bakanlık çalışanları ve tarım sektörü paydaşları ile ortak akıl toplantıları şeklinde masaya yatırma çalışmalarının startını Şanlıurfa’dan yaptı.


Bu çerçevede gerçekleştirilecek ve 3 gün sürecek program için Şanlıurfa'ya gelen Bakan Çelik, GAP Tarımsal Araştırmalar Merkezi'nde yapılan "Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl Toplantısı"na katıldı ve Bakanlığın merkez ve bölgesel idare amirleriyle bir araya geldi.
Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bakanlığının yetkilileriyle ilk bölge toplantısını Şanlıurfa'da gerçekleştirdiklerini belirterek, benzer toplantıları 7 bölgede yapacaklarını hatırlattı.
Çelik, "Bizi ilgilendiren gelişme ve sorunları tepeden tırnağa ele alacağız. Bu çalışmaların verimli olacağını düşünüyoruz. Atılması gereken adımlarla ilgili Ankara'da önemli çalışmalar yaptık. Yine bizden beklentileri de gözden geçireceğiz. Bize bağlı üst düzey yöneticilerimizle tarım politikalarını değerlendireceğiz. 3 gün sürecek çalışmalarda kentteki üreticilerle görüşerek, sorunlarını dinleyeceğiz" diye konuştu.
Toplantı öncesinde salona girişinde iş adamı Süleyman Durmuş tarafından kendisine hediye edilen deveyi Gönüllü Kuruluşlar Aşevi'ne bağışlayan Çelik,  "Bu kuruluşumuzun Şanlıurfa'ya çok büyük hizmetleri var. Tüm fakir, fukaraya aş veriyorlar" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com