Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Bölge Değerlendirme Toplantısı Başladı

Bölge Değerlendirme Toplantısı Başladı

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2010 Perşembe 12:06
Bölge Değerlendirme Toplantısı Başladı

Gaziantep Polis Evi'nde yapılan toplantıya, Vali Süleyman Kamçı, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Trafik Hizmetleri Başkanı Osman Karakuş, Trafik Hizmetleri Daire Başkanı Nevzat Önder, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep Emniyet Müdürü Halil Yılmaz ve 15 ilden gelen Trafik Şube Müdürü ve Trafik Denetleme Şube Müdürü katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Trafik Hizmetleri Başkanı Osman Karakuş, meydana gelen trafik kazalarının can kaybı ile birçok yuvanın yıkılmasına ve ülke ekonomisine ciddi zararları olduğunu söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Trafik Hizmetleri Başkanı Osman Karakuş Vali Süleyman Kamçı'ya günün anlamına binaen bir plaket verdi.
Toplantıda, bölge illerinde yürütülen faaliyetlerin ve belirlenen hedeflere ulaşmada etkinliğin bölge bazında detaylı olarak değerlendirileceği toplantıda iller arası koordinasyonun sağlanması, illerin trafikle ilgili sorunlarının yerinde görülerek alınması gerekli önlemlerin belirlenmesi hedefleniyor. Toplantıda ayrıca uygulayıcı personelin görüş ve önerileri de alınacak.
Toplantıya Adana, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak Emniyet Müdürlüklerinden temsilciler katılıyor.

İHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com