Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Biyologlar Tanışma Gecesinde Bir Araya Geldi

Biyologlar Tanışma Gecesinde Bir Araya Geldi

Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü öğrencileri, Biyoloji Kulübü’nün organize ettiği Tanışma Gecesi’nde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2012 Cumartesi 22:11
Biyologlar Tanışma Gecesinde Bir Araya Geldi

Harran Üniversite Biyoloji Kulübü tarafından organize edilen tanışma gecesine, Harran Üniversitesi Biyoloji bölüm başkanı Prof.Dr Hasan Akan, Zooloji Anabilim Dalı başkanı Doç.Dr Ahmet Oymak, Biyoloji Kulübü danışmanı Yrd. Doç.Dr Şahin Toprak, Biyoloji Kulübü yönetim kurulu üyeleri ve yaklaşık 100 kişilik öğrenci grubu katıldı.
Yapılan tanışma gecesinde, Harran Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde görev yapan akademisyenleri tanıtan sine vizyon gösterisi sunumu yapıldı. Sine vizyon gösterisi ardından öğrencilere Biyoloji Kulübü’nü tanıtan ve geçmiş yıllarda ki etkinliklerini anlatan kısa film izletildi.

Sine vizyon ve kısa film gösterisinden sonra öğrenciler ve akademisyenler sıra gecesine geçti. Yaklaşan ara sınav öncesi öğrenciler, sıra gecesinde halaylar çekerek stres attı.
Tanışma gecesinin sonunda konuşma yapan Biyoloji Kulübü danışmanı Yrd.Doç.Dr Şahin Toprak “Biyoloji Kulübü olarak gelecekte meslektaşlarımız olacak olan öğrencilerimiz ile bir tanışma gecesi düzenledik. Gecemizin amacı Biyoloji Bölümü’nde okuyan öğrencilerin samimiyeti arttırmak ve yaklaşan ara sınavlar öncesi öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak. Biyoloji Kulübü olarak ara sınavlar sonrasında, öğrencilerimiz ile birlikte bitki, böcek ve kuş türlerini  daha yakından tanımak için arazi gezilerine çıkmayı planlıyoruz. Yaptığımız bu gecede bizleri yalnız bırakmayan bütün öğrencilerimize ve akademisyen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Biyoloji Kulübü danışmanı Yrd. Doç.Dr Şahin Toprak’ın konuşmasının ardından Harran Üniversitesi Biyoloji bölüm başkanı Prof.Dr Hasan Akan “ bu gece ileride meslektaşım olacak olan öğrencilerim ile bir araya gelmekten onur duydum, öğrencilerimiz bizleri hiçbir zaman mahcup etmeyecek ve alanlarında en iyi olacakları inancındayım” dedi.
Zooloji Anabilim Dalı başkanı Doç.Dr Ahmet Oymak “tanışma gecemizde bizimle birlikte olan tüm öğrencilerimizin ileride en iyi yerlere gelecekleri inancındayım. Gelecek hafta yapılacak olan ara sınavlar öncesinde stres atan öğrencilerimize tavsiyemiz, derslerin çalışmaları ve girecekleri sınavlardan başarılı olmaları” diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com