Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Eğitimi

Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Eğitimi

Suruç ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce “Bitkisel Üretim Yapan Kişiler” Bitki Koruma Ürünü Uygulama Belgesi almak için İlçe Müdürlüğümüzce 26 Kasım 2014 tarihinde Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen bitki koruma ürünü uygulama eğitimini düzenlenmiştir.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2014 Pazartesi 21:50
Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Eğitimi

    Eğitime yoğun bir katılım sağlamışlardır. İlçe Müdürü Mehmet Murat YAHLİZADE; Tarımsal işletmecilerin ufkunu genişletmeye yönelik gerek teorik gerekse de pratik eğitim çalışmalarının yine bu şekilde devam edeceğini ifade ettiler. Yapılan eğitim sonunda eğitime katılan çiftçilerimize “Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Eğitimi Yeterlilik Belgesi” düzenlenip verilecektir.
           Yönetmelik gereği yetki belgesi alan üreticiler sadece kendi tarla, bağ bahçesinde uygulama yapabileceklerdir. Ve yapılan ilaç uygulamalarının kaydını tutmak zorundadırlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com