Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Birlikte fedakarlık yapacağız

Birlikte fedakarlık yapacağız

Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek 56 Sivil Toplum Kuruşu temsilcisiyle bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Belediye olarak yapılan çalışmaları aktararak “Çocuklarımız için Şanlıurfa’da gelişimi ve değişimi gerçekleştirmek için birlikte fedakârlık göstermeliyiz” dedi

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2015 Pazartesi 19:08
Birlikte fedakarlık yapacağızSTK Temsilcilerinin görüşlerini değerlendirildiği buluşmaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, , AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı Şefik Bakay ve birçok STK temsilcisi katıldı.

Şanlıurfa’da Gelişimi Ve Değişimi Birlikte Gerçekleştireceğiz

Esnaf grupların daha nezih ve modern üretim merkezlerine kavuşmak için Belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Başkanı Celalettin Güvenç, “Şanlıurfa’da Gelişimi ve değişimi birlikte yapmak zorundayız. Mesai kavramı bilmeden büyük bir çabayla çalışıyoruz. Birçok sektör temsilcileriyle yasak işyerleri hakkında öteden beri çalışmaktayız. İskan problemi için Merkez İlçe başkanlarımızla ruhsatsız yerlerin, geçici ve tespittenmiş bir belge geliştirmesi için gerekli görüşmelerde bulunduk. Bu konu Şanlıurfa’nın önündeki en önemli konulardan bir tanesidir. Şanlıurfa’da Su, Elektirik, İmar, İskan ve İş yeri sorunlarını çözmedikten sonra ilerlemek mümkün değildir. Yol ortalarında elektirik direkleri bulunmakta ve bu şekilde devam edemez. Bunun için güçlü bir irade gerekli ve bu irade de birlik ve beraberlikten gelir. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ve Belediyelerimiz hep birlikte hareket etmeliyiz.

Birlikte Şanlıurfa’yı Yeniden İnşa Etmeliyiz.

Çocuklarımız için herkesin fedakârlık göstererek birlikte olması gerektiğini belirten Başkan Güvenç, “Çocuklarımıza iyi bir gelecek ve iyi bir kent brakmak için fedakarlık göstererek ortak akılla hareket etmeliyiz. Şanlıurfa’nın geleceği için Kentte konut alanlarında ciddi bir planlama yaparak Maşuk ve Toki 2.etabı için çok önemli hazırlıklar yaptık. Herkesin elini taşın altına koyarak büyük bir özveriyle çalışmalı, birlikte Şanlıurfa’yı yeniden inşa etmeliyiz” şeklinde konuştu.

Öte yandan toplantıya Fırıncılar Odası, Kuyumcular Odası, Kasaplar Odası, Şöförler ve Otomobilciler Odası ve bir çok sayıda STK Temsilcisi katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com