Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Birlik haber-Sen kongresi yapıldı

Birlik haber-Sen kongresi yapıldı

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2010 Pazar 17:49
Birlik haber-Sen kongresi yapıldı

 

Birlik Haber-Sen 3. Olağan kongresini yaptı. Kongrede ilk önce divan kurulu oluşturuldu.  Saygı duruşu ve istiklal marşı ile kongre başladı.

Kongeye sendikacılar ilgi gösterirken Birlik Haber-Sen genel Başkanı Ali Erdoğan ve yönetim kurulu da Şanlıurfa’ya gelerek katıldılar.

Kongrede Birlik Haber-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mithat Özgültekin, Merhum Akif İnan’ı rahmetle anarak konuşmasına başladı. Mithat Özgültekin; Her mücadele gibi emek mücadeleside tek başına bir yere varamıyor. Tek başına çıkan ses günümüz şartlarında cılız kalmaktan öteye geçmediği gibi, karşılığını bulmadan kaybolup gidiyor. İşte bu noktada hak aramanın tek başına yapılmasının zorluğu, çalışanları sendikalı olmaya zorluyor dedi.

Referanduma da değinen Özgültekin; Demokrasimiz kabul edilen referandum ile önemli bir ivme kazanmıştır. Artık dünya demokrasinin önemli bir ülkesi haline geleceğiz. Üstünlerin her türlü ayrıcalığını yitireceği her türlü vesayet zincirinin kırılacağı özgürlüklerin engel tanımayacağı bir Türkiye, en büyük hayalimizdir” dedi.

Şanlıurfa PTT müdürlüğünün Gaziantep’e bağlanmasına tepki gösteren Özgültekin; “Şanlıurfa PTT başmüdürlüğünün yeniden yapılanmasında Şanlıurfa PTT başmüdürlüğünüm koordinatör başmüdürlük statüsüne alınmayıp başka bir ile bağlanması bizleri derinden üzmüştür” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com