Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Birecik'teki başarılı okullara ödül

Birecik'teki başarılı okullara ödül

Eğitim Bir Sen Birecik temsilciliği tarafından ilçemizde 2012 2013 eğitim ve öğretim yılında okullar ararsıda yapılan bilgi yarışmasında birinci olan Cumhuriyet Ortaokulu ve yıldız kızlar futbol müsabakalarda Güneydoğu Anadolu bölge birincisi olan Sadettin- Miyese Bilgin Ortaokulu müdür ve öğrencilerine ödül töreninde plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2013 Perşembe 11:23
Birecik'teki başarılı okullara ödül

İlk olarak Cumhuriyet ortaokulunda gerçekleşen ödül törenine Eğitim Bir Sen Birecik temsilcisi Nahsen AYDIN, Müslüm ŞAHİN, Mehmet ŞAHİNKAYA okul müdürü Enver YALÇINKAYA öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Ödül töreninden önce kısa bir konuşma yapan Eğitim Bir Sen Birecik temsilcisi Nahsen AYDIN şunları söyledi.” Aralarında özel kolejinde bulunduğu otuz iki ortaokul arasından birincisi olan okulumuzun idarecilerini, öğretmenlerini ve öğrencilerini kutluyorum ve başarılarını devamını diliyorum dedi.” Konuşmanın ardından sendika adına okul müdürü Enver YALÇINKAYA plaket ve bilgi yarışmasından yarışmacı olan öğrencilerde çeşitli hediyeler takdim edildi.


İkinci ödül programı Ortaokullar arası yıldız kızlar futbol müsabakalarda ilçe birinciliği, Şanlıurfa’da il birinciliği, Mardin de Güneydoğu Anadolu Gölge birinciliği elde ederek Elazığ’daki Türkiye şampiyonasında on üçüncülük olarak ilçemizi başarıyla temsilen Sadettin- Miyese Bilgin Ortaokulu müdürü Berkel POLAT Beden eğitim öğretmeni Tufan Aslan ve futbol takımının öğrencilerinin hazır bulundu. Ödül töreninde önce açıklama yapan AYDIN şunları “ Kısıtlı imkânlarla Güneydoğu Anadolu Bölgesini Türkiye şampiyonasında başarıyla temsil eden okulumuzun idarecilerine, öğretmenlerine, futbol takımın hocası ve futbolcularına şahsım arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. İNŞALLAH gelecek yıl Türkiye şampiyonluğu bekliyorum.” Dedi; okul müdürü POLAT’ a plaket takdim etti, sendikaya bağlı üye öğretmenler birlikte getirmiş oldukları birer çift spor ayakkabısını Birecik’i başarıyla temsil eden kız futbol takım öğrencilerine hediye edilmesiyle ödül töreni sona erdi.

Mehmet DEMİRTAŞ /Birecik

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com