Advert
Advert
Advert

Birecik'te İftar Sofrası Açıldı

Ramazan programını kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Bireciklileri aynı sofrada buluşturdu. Birecik İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen iftar programına vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Birecik'te İftar Sofrası Açıldı
Birecik'te İftar Sofrası Açıldı admin

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk Pınarbaşı, Birecik AK Parti İlçe Başkanı Müslüm Kaynarpınar, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan ayının kardeşliğin pekiştiği, muhasebe ve paylaşım ayı olduğuna dikkat çeken Başkan Çiftçi: "Büyükşehir Belediyesi olarak hemen hemen her gün bir ilçemizdeyiz.Bugün Birecikli kardeşlerimizle buluştuk. Ramazan sofrası paylaşımın ifadesidir. Aynı şehirde, ilçede, mahallede yaşayan ailelerin paylaşma ve kaynaşma vesilesidir. Yanı başımızda yaşanan savaşın yanından birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmemiz ve oradan gelen kardeşlerimizle birlikteliği Birecik'imiz, Şanlıurfa'mız, Türkiye'miz başarmıştır" diyerek iftar programına katılımlarından dolayı Bireciklilere teşekkür etti. 

Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk Pınarbaşı, Ramazan ayının önemine vurgu yaparak, iftar yemeği programının Birecik'te düzenlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti.

Mobil Mutfak Hizmet Aracı ile hazırlanan Büyükşehir Belediyesi'nin iftarına binlerce kişi katılarak Ramazan ayının manevi havasını yaşadı. İlahi dinletisi maneviyat dolu Ramazan programı yaşayan Birecikliler, gerek hizmetlerden dolayı gerekse etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

Birecik'te İftar Sofrası Birecik'te İftar Sofrası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik