Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Birecikli Sağlık çalışanlarından Kutlu Doğum fidanları

Birecikli Sağlık çalışanlarından Kutlu Doğum fidanları

Kutlu doğum haftası münasebetiyle Birecik Devlet Hastanesi, Birecik belediyesi ve Birecik Fidanlık Müdürlüğü katkılarıyla ilçe sağlık çalışanları fidan diktiler.

Giriş Tarihi: 30 Nisan 2013 Salı 20:37
Birecikli Sağlık çalışanlarından Kutlu Doğum fidanları

Nisan ayında tüm Türkiye de kutlu doğum programlarının yoğun olarak yaşandığı şu günlerde Birecik’te çalışan sağlıkçılar, peygamberimiz “Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz.” hadisinden hareketle Birecik Fidanlık Mühendisliğin den temin edilen beş yüz adet çam fidanını, Birecik belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü tarafından temin edilen alana ağaçlarını diktiler.

Sağlıkçılara ağaç dikme etkinliğine Birecik devlet hastanesi baştabip yardımcısı Fuat USLUSOY, Hastane Müdürü Mehmet Şakir YILDIRIM, Aile Hekimleri sağlık çalışanları ve aileleri katıldı.

Piknik havasında aileleriyle, çocuklarıyla ağaç dikme alanına gelen sağlıkçılar adın açıklama yapan Burhanettin GÖKÇE şunları söyledi.”Dinimizce ağaç dikmenin anlamı çok büyük ayrıca kutlu nebinin kutlu doğumuna denk getirerek bu ağaç dikme iş daha da anlam kazandı. Bu vesileyle kutlu doğum haftasını insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.” Dedi.

Yapılan gayretli çalışmaların ardından beş yüz adet ağaç fidanının yerlerine dikilmesinin ardından sağlık çalışanlarını ağaç dikme etkinliği sona erdi.

Mehmet DEMİRTAŞ/ BİRECİK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com