Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Birçok İldeki Urfalı Dernek Başkanları Şanlıurfaya geldi

Birçok İldeki Urfalı Dernek Başkanları Şanlıurfaya geldi

Çeşitli illerdeki Şanlıurfa dernek ve vakıf başkanları Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2012 Çarşamba 17:51
Birçok İldeki Urfalı Dernek Başkanları Şanlıurfaya geldi
Fakıbaba tarafından Şanlıurfa’ya davet edilen İstanbul, Ankara, İzmir ve daha birçok ildeki dernek başkanları, El Ruha Otel Karakoyun toplantı salonunda bir söyleşi gerçekleştirdi.
Şanlıurfa’nın değişik illerindeki kültür elçileri olarak adlandırılan dernek ve vakıf başkanlarına, Fakıbaba kentteki çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.
Şanlıurfa Belediyesi başkan yardımcıları, Habib Arslan, Mustafa Aydın, Fevzi Yücetepe’nin de hazır bulunduğu söyleşi de dernek ve vakıf başkanları, gün içerisinde şehri gezerken Şanlıurfa’nın büyük bir değişim yaşadığına şahit olduklarını anlattılar. Kimileri Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfa’ya yapılan hizmetlerin kendilerini çok heyecanlandırdığını aktardı.
İstanbul’daki Şanlıurfalılar Dayanışma Derneği’nden Edibe Aydın ise “Şanlıurfa’ya geldim sokaklarını mahallelerini gezdim. Şimdi burada başkan Fakıbaba’yı dinledim. Bu şehir beni çok etkiledi. Uzun zamandır memleketime gelmemiştim. Ama geldim gördüm ki benim doğduğum bu şehir çok güzelleşmiş. Çok değişmiş. Öyle heyecanlandım ki. İnanın şuan ağlamak istiyorum. Fakıbaba’ya çok teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’ya çok büyük hizmetler de bulunduğuna şahit oldum.” İfadelerini kullandı   
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com