Reklamı Geç
Advert
Advert

URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİN

Şanlıurfa’daki Heyecanını yitirmiş, çözümden fazla sorun üreten bürokrat ve müdürler gitmesi için STK’lardan siyasilere çağrı yapıldı.

URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİN
URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİNBir memleketin kalkınmasında veya geri kalmasında önemli etkenler vardır. Bunlardan birisi de bürokratlardır, kurum amirleridir.
Konu ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun "İlimiz 2 milyona yaklaşan nüfusu ve jeopolitik konumu dolayısıyla çok önemli yer teşkil etmektedir. Bunun için gelişen Türkiye'ye ayak uydurması ve komşu illere göre daha hızlı gelişmesi için ufku geniş, genç, dinamik, girişken, aktif bürokrat ve müdürlere ihtiyacımız var. Şanlıurfa'nın bu ağır yükünü kaldıramayan mevcut bazı müdür ve bürokratlar gitmeli yerlerine yukarıda belirttiğim özelliklere sahip yeni ve taze kanların gelmesi gerektiğini savunan Mehmet Altun "Heyecanını yitirmiş, çözümden fazla sorun üreten bürokrat ve müdürler gitmeli yerlerini genç ve dinamik müdürlere bırakmalı, Başta Sayın Bakanımız Faruk Çelik olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum artık Şanlıurfa'yı 20 yüzyılda Avrupa şehirleri ile yarıştıracak yeni bürokrat ve müdürlere ihtiyacımız var" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şerafettin Turan basın toplantısında açıkladı
Şerafettin Turan basın toplantısında açıkladı
Son Ankette şaşırtıcı sonuç: yüzde 83,9'u
Son Ankette şaşırtıcı sonuç: yüzde 83,9'u