Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bir kınama'da Eğitim-Bir-Sen'den!..

Bir kınama'da Eğitim-Bir-Sen'den!..

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi, Hatice Gelener İlkokulunda müdür yardımcısı ve öğretmene yapılan saldırıyı kınadı.

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2015 Perşembe 19:48
Bir kınama'da Eğitim-Bir-Sen'den!..

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi, Hatice Gelener İlkokulunda Müdür Yardımcısı ve Öğretmene karşı yapılan saldırıyı kınayarak, eğitimcilere yapılan saldırıların cezasız kalmaması gerektiğini ifade etti.

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun’un yaptığı açıklamada, saldırıya uğrayan Müdür Yardımcısı Murat Burhan Kaya ile Sınıf Öğretmeni Mustafa Abuzer Bayındır’a geçmiş olsun dileklerini sundu.

Coşkun, “Öğretmenlere yönelik yapılan bu tür saldırıların bizleri üzdüğünü belirtmek istiyorum. Saldırıya uğrayan bu öğretmenlerimizin içine düşürüldüğü durum kabul edilemez. Öğretmene saldıranlar bilmemeliler ki onlar sadece öğretmeni yaralamakla kalmıyor, aynı zamanda geleceklerini de yok ediyorlar.” dedi.

Bu saldırıların ilk olmadığını, gerekli tedbirlerin alınmaması halinde bu tür olayların tekrar yaşanabileceğine dikkat çeken Coşkun, “Özellikle ilimizde öğretmene yapılan darp olayları artmıştır. Bu şiddet sarmalını besleyen hangi zihniyet olursa olsun karşısında durmak hepimizin görevi olduğunu belirtmek istiyoruz. Şiddetin nedenlerini ortadan kaldıracak uygulamalara ağırlık verilmelidir. Bu konuda yetkililere, velilere ve eğitim kurumlarına çık iş düşüyor.” diye belirtti.  (Ramazan Casuk-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Son Dakika! İbrahim Ayhan Gözaltına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com