Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam “Bir Avuç İyilik” Projesi Devam Ediyor

“Bir Avuç İyilik” Projesi Devam Ediyor

Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi yardımları devam ediyor

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2013 Perşembe 11:51
“Bir Avuç İyilik” Projesi Devam EdiyorGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi Suriyeli ailelere duyarsız kalmadı.“Bir avuç iyilik” sloganı ile yola çıkan Yenişehir Gençlik merkezi çalışanları ve üyeleri beraber zor durumda bulunan Suriyeli ailelere yardıma devam ediyor.

Yenişehir Gençlik Merkezi yardım kampanyasına aralıksız devam ediyor. Bu kış şartlarında zor durumda bulunan Suriyeli ailelere topladığı giyecek, gıda ve erzak v.b. malzemeleri toplayıp, onlara teslim etti.  Ülkemizin gündemini oluşturan maddelerden biri olan Suriyeli mülteciler konusuna duyarsız kalmayan Yenişehir Gençlik merkezi “ Bir avuç iyilik” sloganı ile onları bir nebzede olsa Suriyeli aileleri sevindirdi. Battaniye, giyecek, yiyecek, erzak ve mutfak malzemelerinden oluşan yardım kampanyasına Yenişehir Gençlik merkezi üyeleri de katkıda bulundu.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “Çetin bu kış günlerinde çalışanlarımız ve üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Bir Avuç İyilik”  projesi  ile Suriyeli ailelere yardımlarımıza devam ediyoruz. Bu zor günlerinde Suriyeli kardeşlerimizin yanında olup, onları mutlu etmek çok güzel bir duygu” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ: “ Suriye de artan iç karışıklık yüzünden ülkemize sığınan Suriyeli mülteci kardeşlerimizin özellikle kış mevsimiyle birlikte çetin soğukların artması yaşam şartlarını çok zorlaştırdı. Yenişehir Gençlik Merkezimizin başlatmış olduğu yardım kampanyasını devam ettirerek bu yaraya bir nebzede olsun merhem olmaya çalıştık. Bu konuda duyarlı davranarak kampanyayı başlatan ve ikincisini devam ettiren Yenişehir Gençlik Merkezi çalışanlarına ve üyelerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da çocuk istismarı sempozyumu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com