Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bir Araya Gelen İşletmelere KOSGEB'den destek

Bir Araya Gelen İşletmelere KOSGEB'den destek

ŞUGİAD sektörlerin nabzını tutma toplantılarıyla iş dünyasının sorunlarını birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2012 Salı 11:49
Bir Araya Gelen İşletmelere KOSGEB'den destek
İnşaat Komitesi’nin onur konuğu Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi başkanlığı (KOSGEB) Şanlıurfa Hizmet Merkezi Müdürü Sayın İdris Erkeksoy idi.

Dernek binasında gerçekleşen programa yoğun bir katılım oldu. KOSGEB desteklerini anlatan Erkeksoy “KOBİ destek programı çerçevesinde işletmelerin; üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi ve bunlarla ilişkili alanlarda sunacakları projelerin üst limitin (150.000 tl) %60’ını destekliyoruz. Ayrıca KOBİ’ ler arasında ortaklık ve işbirliği kültürünün gelişmesi için en az 5 işletmenin bir araya gelerek “İŞBİRLİĞİ GÜÇBİRLİĞİ” destek programında hammaddeyi ucuza alabilmek için ortak tedarik, üretimin verimliliğini ve kalitesini arttırmak için ortak imalat gibi konularda birliktelik sağlanarak sunulan imkanlardan faydalanılabilir” dedi.
Karşılıklı soru ve cevaplarla devam eden toplantıda genel destekler hakkında bilgi veren Erkeksoy “KOBİ’lerin rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek amacıyla genel işletme geliştirme faaliyetlerinin teşvik edilmesi adına firmalara yurt içi fuar desteği, yurt dışı gezi desteği, tanıtım, danışmanlık, eğitim desteği gibi desteklerimiz var. Firmalarımızı müdürlüğümüze bekliyoruz. Arkadaşlarımız her konuda hizmete hazırlar.” Dedi. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Sade Petrol’dan LPG kampanyası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com