Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Bir Albay, Başbakan'a Köpek diyor!!!

Bir Albay, Başbakan'a Köpek diyor!!!

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2010 Çarşamba 21:14
Bir Albay, Başbakan'a Köpek diyor!!!

Kurmay Albaylığa kadar yükselmiş bir komutanın, Başbakan ve Genelkurmay Başkanı'na inanılmaz hakaretlerde bulunduğu ortaya çıktı. İşte o inanılmaz sözler Dailymotion'a düşen ses kaydında, Kurmay Albay Mehmet Aygün olduğu iddia edilen kişi Başbakan'a "köpek" diye hakaret ediyor.

Bu kişi, Genelkurmay Başkanı'na da çok ağır küfürler savurarak, "ÖNÜNDE BİR DE SELAM DURACAĞIZ, A… S… SENİN. BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ YA.. KÖPEK ŞİMDİ KALKIP BURAYA GELECEK HERİFE SELAM DURACAĞIZ YA .." diyor.

Kurmay Albay Mehmet Aygün olduğu iddia edilen kişinin sözlerini yayın ilkelerimiz gereği yer yer sansürleyerek aktarmak zorundayız. Çünkü çok ağır hakaretler hatta ağza alınmayacak küfürler içeriyor. Bu nedenle dailymotion'a düşen bu şok ses kaydının linkini de yayınlayamıyoruz.

İşte dailymotion'da yayına konulan o skandal ses kaydının sansürlü dökümü:

- KAZIĞI ŞEYDEN YİYOR ASKERLER VE POLİS.ASKERLER YİYECEK. SUBAY ASTSUBAY

- EŞİT HİZMET YILINA BAKACAK SEN YANİ DENİZALTICI OLMAN SANA Bİ S.. GETİRMEYECEK.

- KAÇ YILLIK MEMURSUN 5 YILLIK MI ? SENİN EŞİN KAÇ PARA ALIYOR ? 500 MİLYON MU ? SENİ DE 500 MİLYONA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR ŞU AN KÖPEK !! (BAŞBAKAN'a)

- ASKERLERE EN BÜYÜK KAZIĞI SOKACAK ! ASKERLER DAHA K… YALASIN ! ÇIKSIN SAYIN BAŞBAKANIMIZ EMREDER BİZ DE YAPARIZ DESİN AĞZINA S… ASKERİN !

- BAŞBAKANI'NI DEĞİŞTİREMEZLERSE ASKERE EN BÜYÜK KAZIĞI SOKAN ADAM OLACAK

- 1 MİLYON ASKER KÖPEK OLACAK KÖPEK ! EĞER BUNU DEĞİŞTİREMEZLERSE VAR YA HERİF TARİH BOYUNCA CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA ASKERE EN BÜYÜK KAZIĞI SOKAN ! ADAM OLACAK.

- BİZİM KUVVET KOMUTANI EVİN ÖNÜNDE HAZIR OLDA DURUYORLAR. DAHA NE BEKLİYOKİ ANLAMIYOM BİZİM KÖPEKLER ! (Komutanına çok rahat küfrediyor !)

- NEYİ BEKLİYO ANLAMADIM DAHA YANİ BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GENEL SEKRETERİ Mİ OLACAK KÖPEK ! (G.KURMAY BAŞKANINA KÜFREDECEK KADAR RAHAT !)

- HAYATINDA OLACAĞIN EN YÜKSEK YERE GELMİŞSİN KUVVET KOMUTANISIN GENELKURMAY BAŞKANISIN HERİF EN BÜYÜK KAZIĞINI ATIYOR YA….

- KÖPEK ŞİMDİ KALKIP BURAYA GELECEK HERİFE SELAM DURACAĞIZ YA

- ÖNÜNDE BİR DE SELAM DURACAĞIZ ANANI S… SENİN. BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ YA.. KÖPEK ŞİMDİ KALKIP BURAYA GELECEK HERİFE SELAM DURACAĞIZ YA ..

- KÖPEK KENDİNİ GETİRENLERE. KÖPEK YA !

- AMERİKA ELİYLE ALIYO KOYUYOR HAZIR OLDA DA BÖYLE SELAMI DURDURUYOR . KÖPEK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com