Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Binici: Milletvekili Ayhan'ın açlık grevini destekliyoruz

Binici: Milletvekili Ayhan'ın açlık grevini destekliyoruz

BDP Şanlıurfa İl Örgütü adına basın açıklaması gerçekleştiren BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, "BDP Milletvekillerinin başlatmış oldukları açlık grevine destek verdiklerini" söyledi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2012 Salı 10:05
Binici: Milletvekili Ayhan'ın açlık grevini destekliyoruz
BDP Şanlıurfa İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın açıklamasına, BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, BDP Şanlıurfa İl Başkanı Fatma İzol ve parti üyeleri katıldı.

Şanlıurfa BDP İl Binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici şunları kaydetti, "Ülkemizdeki sorunların en başında yer alan Kürt sorununun çözümü noktasında yürüttüğümüz demokrasi mücadelesinin her yaşta, her yerde nasıl bir kararlılıkla yürütüldüğüne bugünlerde tekrar tanıklık yapmaktayız" dedi.

Milletvekili Binici sözlerine şöyle devam etti, "Bilindiği gibi tutuklu Milletvekillerimizden Selma Irmak ve Faysal Sarıyıldız'ın başlatmış olduğu süresiz dönüşümsüz açlık grevlerine birçok tutuklu arkadaşımız tarafından desteklenmiş ve sayı her geçen gün artmıştır.Kürt sorununun çözümü ve demokratik bir ülkenin inşası için yürütülen bu açlık grevi eylemlerine Şanlıurfa Milletvekilimiz İbrahim Ayhan'da süresiz dönüşümsüz açlık grevine başlamış bulunmaktadır.Bizler buradan tüm cezaevlerindeki arkadaşlarımızın bu onurlu eylemlerini saygı ile selamlıyor ve yürüttüğümüz demokrasi mücadelesinden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizi tekrar ediyoruz" şeklinde konuştu.
Murat Çiftçi / GAP Gundemi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com