Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Bingöl'e 33 doktor kadrosu açıldı

Bingöl'e 33 doktor kadrosu açıldı

65. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamında Bingöl'e 11 uzman ve 22 pratisyen olmak üzere toplam 33 doktor münhal doktor münhal kadrosu açıldı.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2015 Cumartesi 02:44
Bingöl'e 33 doktor kadrosu açıldı

Sağlık Bakanlığı’nca gerçekleştirilecek olan 65. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü DHY kurası kapsamında il genelinde ihtiyaç duyulan birimler için 11 uzman ve 22 pratisyen doktor olmak üzere toplam 33 doktor münhal kadrosu açıldı.

Konu ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “02.11.2015’te çekilecek olan 65. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası için; Bingöl Devlet Hastanesi'ne 4 Pratisyen Tabip, 1 acil tıp uzmanı, 2 Anestezi Ve Reanimasyon Uzmanı, 1 Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 1 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne 3 Pratisyen Tabip, 1 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Tıbbi Patoloji Uzmanı, İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’ne 3 Pratisyen Tabip, Karlıova ilçesine 4 Pratisyen Tabip, 1 Aile Hekimliği Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı, Kiğı ilçesine 3 Pratisyen Tabip, Adaklı ilçesine 1 Pratisyen Tabip, 1 Aile Hekimliği Uzmanı, Yayladere ve Yedisu ilçelerine de 2’şer Pratisyen Tabip münhal kadrosu açıldı.” İfadelerine yer verildi. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com