Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bingöl'de TAMP bilgilendirme toplantısı yapıldı

Bingöl'de TAMP bilgilendirme toplantısı yapıldı

Başbakanlık AFAD tarafından yürütülen Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) bilgilendirme toplantısı Bingöl Valiliği toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda konuşan İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Emin Boğatekin, çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2014 Cumartesi 16:51
Bingöl'de TAMP bilgilendirme toplantısı yapıldı

2’inci TAMP bilgilendirme toplantısı Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan Başkanlığı’nda afetlere daha etkin bir şekilde müdahale etmek amacıyla İl Afet Müdahale Planı (İAMP) ve Hizmet Grubu Operasyon Planları`nın hazırlanması için hizmet grupları ana çözüm ve destek çözüm ortaklarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda sunum yapan İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Emin Boğatekin, İl Afet Müdahale Planı ile Yerel Düzey Hizmet Grubu Operasyon Planları’nın hazırlanması, bu kapsamda pilot il olarak seçilen Bingöl’de bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacaklar hakkında bilgi verdi.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Enformasyon Memuru Sıdkı Küçükkaya, yerel düzey hizmet grubu operasyon plan taslağının nasıl doldurulacağına ilişkin sunumunu yaptıktan sonra Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, bugüne kadar yapılan çalışmaların önemi ve planların bir an önce tamamlanmasına dikkat çekti.

Hazırlanmakta olan planların ana çözüm ve destek çözüm ortaklarının süreç içerisinde yapacakları ile ilgili sorumluluklarını hatırlatan Vali Taşyapan, konu hakkında gelen soruları cevaplandırdıktan sonra toplantıya katılanlara teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdi.(Nihat Kanat-İLKA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliğinden flaş karar: kullanımı yasaklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com